Прокуратура намагається оскаржити домашній арешт учаснику різанин біля арки «Газетного ряду» (оновлюється)

Суд розглядає апеляцію прокуратури проти проти домашнього арешту для Анатолія Прядка, учасника подій 5 квітня біля арки «газетного ряду»

Сьогодні Апеляційний суд Полтавської області розглядає справу Анатолія Прядка, його підозрюють у різанині біля арки «газетного ряду». Апеляційний суд має остаточно визначити для нього міру запобіжного заходу.

Після затримання Прядку визначили міру запобіжного заходу тримання під вартою з 7 квітня по 5 червня. 16 травня Анатолій Прядко через апеляційний суд спробував змінити запобіжний захід, але не зміг. 2 червня прокурор подав клопотання про продовження тримання під вартою ще на 2 місяці. Суддя Октябрського районного суду Ірина Блажко у цьому клопотанні відмовила і ухвалила відпустити його під домашній арешт з електронним браслетом. Прокуратура подала на це рішення апеляцію.

Члени суддівської колегії: Вікторія Герасименко, Андрій Рябішин та Олександр Захожай. Представник прокуратури: Сергій Дяченко, адвокати: Григорій Фелоненко, Максим Дашко.

Судді Вікторія Герасименко, Андрій Рябішин та Олександр Захожай Судді Вікторія Герасименко, Андрій Рябішин та Олександр Захожай

На суд прийшло близько 10 активістів, вони вимагають більш жорстку міру запобіжного заходу для Анатолія Прядка. Автобусом з Кременчука приїхало близько 10 близьких Прядка. Наразі судове засідання розпочалося і триває.

13:45 — Між активістами і групою підтримки з Кременчука інколи виникли словесні перепалки

13:47 — Адвокати сказали що підозрюваний не отримав копію апеляційної скарги від прокурора і попросили про перерву. Суд погодився і оголосив перерву на 20 хвилин.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»