Прокуратура ініціювала службову перевірку в колонії, з якої втік засуджений екс-співробітник СБУ

З приводу втечі засудженого за розбій та викрадення автомобіля екс-співробітника СБУ у колонії під Полтавою проводять службову перевірку

Полтавська місцева прокуратура перевіряє вимоги кримінально-виконавчого законодавства у Крюковській виправній колонії № 29. Саме звідти втік засуджений колишній співробітник СБУ. Тим часом прокуратура Полтавщини звернулася до Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Вона ініціювала проведення службової перевірки стосовно працівників колонії. Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.

Дмитро Нерченко Дмитро Нерченко

Нагадаємо, про втечу засудженого Дмитра Нерченка стало відомо надвечір 19 травня. Для того, щоб його піймати поліція оголосила план «Перехват».

Прокуратура області заявила, що контролює стан розшуку втікача. Окрім цього, відомості про втечу внесели до ЄРДР за ч. 2 ст. 393 КК України (втеча з місця позбавлення волі, вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі).

За інформацією прокуратури, засуджений 1980 року народження, житель Сімферополя, колишній співробітник СБУ. Відбував покарання за розбій, викрадення автомобіля та незакінчений замах на втечу з місць позбавлення волі в Чернігівській області, у Менській виправній колонії № 91. До Крюковської колонії його перевели за рішенням Апеляційної комісії ДПтС України від 15 вересня 2016 року. Про втечу стало відомо 19 травня, коли Дмитро Нерченко не прийшов молочно-тваринну ферму, де працював.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»