Проект з реконструкції кардіодиспансеру у Полтаві отримає додаткове фінансування

Сьогодні у Полтавській ОДА відбулося засідання регіональної комісії по проектах Державного фонду регіонального розвитку. Серед перехідних проектів найбільше фінансування отримала реконструкція клінічного кардіологічного диспансеру у Полтаві.

Засідання пройшло під головуванням директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інни Іщенко. Основне питання — затвердження фінансування перехідних проектів.

Серед проектів, які направлені на дофінансування: реконструкція Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, реконструкція мосту через річку Хорол у Миргороді, реконструкція ЦНАПу у Кременчуці та будівництво школи у Заводському.

Під час засідання Під час засідання

— Всі ці проекти соціально важливі і значущі для області. За результатами оцінювання проект реконструкції кардіологічного диспансеру отримав найвищу оцінку, — зазначила Інна Іщенко.

Члени комісії підтримали пропозицію надати першочергове фінансування диспансеру. Серед інших причин — бажання не припиняти будівельні процеси, які наразі активно йдуть на об’єкті.

Обговорюючи це питання, також наголосили на великому значенні цього проекту для мешканців області. Адже дуже багато полтавців звертаються в цей заклад за допомогою. 

— Я дуже добре знаю цю установу і користуюсь нею. Я розумію для чого вона потрібна людям. Тому прошу членів комісії підтримати її в першу чергу, — наголосив голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб.

Тимофій Голбан Тимофій Голбан

Роботи на кардіологічному диспансері активно ведуться з самого початку року. Це зумовлено консолідованою позицією депутатів обласної ради щодо прийняття бюджету. А почалися вони у травні. Тоді голова Полтавської ОДА Валерій Головко заклав символічну капсулу у першу палю будівлі. Загальна вартість об’єкту — 96 млн грн. 

— Дуже приємно, що держава сьогодні підтримує різні проекти у регіонах. Особливо, у сфері медицини. Адже здоров’я — це найважливіше, що у нас є. Тому потрібно опікуватися ним якомога серйозніше, — розповідає начальник Управління капітального будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан. — Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб проект реалізували на найвищому рівні. 

Нагадаємо, що за ходом робіт у кардіодиспансері, як і на інших об’єктах УКБ можна слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!».

Прес-служба Полтавської ОДА