Проект ПРОМІС до кінця лютого збирає ідеї для розвитку Полтави

Секретар міської ради, голова робочої групи Оксана Деркач Секретар міської ради, голова робочої групи Оксана Деркач

Ідеї полтавців, спрямовані на отримання суспільної вигоди, ще не втілені у нашому місті та з терміном впровадження не більше трьох років, можуть реалізуватися за допомогою канадського фінансування.

Вчора у Полтавській міськраді відбулося засідання робочої групи із впровадження проекту ПРОМІС. У зібранні взяли участь представники громадських організацій, активісти та члени робочої групи.

Голова робочої групи, секретар міськради Оксана Деркач оголосила початок збору ідей проектів до Плану реалізації Стратегії економічного розвитку міста Полтави:

— Це конкурс ідей проектів, які можна реалізувати у нашому місті за фінансової підтримки Канади, — розповіла Оксана Деркач. — Звертаюся до полтавців, зацікавлених у розвитку міста: до 28 лютого заявити про свою цікаву ідею. Полтава має щороку ставати кращою, сучаснішою, комфортнішою. 

У засіданні робочої групи також взяла участь консультант зі стратегічного планування проекту ПРОМІС Ірина Ковра. Вона зазначила, що подані проекти мають стосуватися великої кількості полтавців та спрямовуватись на користь економіки міста. Напрямків дуже багато, тож є простір для фантазії.

Консультант Проекту ПРОМІС Ірина Ковра Консультант Проекту ПРОМІС Ірина Ковра

Засідання робочої групи Засідання робочої групи

Робоча група із розробки Стратегії проаналізує подані проекти. За результатами сформують каталог проектів економічного розвитку до 2019 року та визначать джерела їх фінансування. Найкращі ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані у 2017-2019 роках.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

 1. Спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
 2. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
 3. Термін реалізації проекту — не більше як 3 роки (2017-2019 роки).
 4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з трьох ключових стратегічних напрямів та одному із завдань оперативної цілі Стратегії економічного розвитку міста:
  • Розвиток бізнесу;
  • Створення сприятливого бізнес-середовища;
  • Залучення інвестицій.
 5. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
 6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
 7. Проектна ідея повинна бути представлена у вказаній організаторами формі.
 8. Проектну ідею необхідно надіслати не пізніше 28 лютого 2017 року.

Заповнені форми необхідно надсилати на e-mail: industry@rada-poltava.gov.ua з поміткою «До плану реалізації Стратегії».

Із запитаннями можна звертатись до консультанта зі стратегічного планування Ірини Коври за номером 099-016-79-35 або на пошту kovra@meta.ua та Андрія Залужного, зателефонувавши 050-673-30-05 чи написавши на адресу zaluzhnyy@gmail.com.

Довідка: Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) впроваджується в Україні з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

Партнерами Проекту є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Асоціація міст України (АМУ), облради та облдержадміністрації чотирьох визначених областей (Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська), 16 обраних міст-партнерів, безпосередньо або через утворені партнерські об’єднання.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради