Продовження історії жінки і 4 дітей, над якими знущався власний батько

Минулого тижня ми вже писали про те, як у Полтаві чоловік знущався з жінки і 4 дітей. Тоді багатодітній мамі довелося поспіхом тікати з дому, щоб уникнути непоправного. Для безпеки жінки та її дітей працівники відділу ювенальної превенції звернулися до представниць благодійної організації «Світло Надії» Олени Чикурової та Вікторії Лози. Того ж дня біженців від домашнього тирана прихистили у Кризовому центрі для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах.

І ось з’явилася інформація про подальшу долю родини. Як повідомили у поліції Полтавщини, поліція і соціальні служби провели комплекс профілактичних заходів із співмешканцем жінки, який вдавався до насильства в сім’ї. За словами речника полтавської поліції Юрія Сулаєва, внаслідок проведеної роботи чоловік визнав свою неправоту і пообіцяв ніколи більше не вчиняти подібного, а родина помирилася і зараз вже живуть разом. Поліція і соцслужби далі контролюватимуть сім’ю.

За словами представниці БО «Світло надії» Вікторії Лози, потрібен час, щоб насправді переконатися у позитивних змінах у цій родині, але, в будь якому випадку, це приклад відмінного співробітництва усіх причетних державних органів і громадських організацій.