Президент нагородив ректора ПолтНТУ орденом «За заслуги» IV ступеня

Валерій Головко особисто вручив орден Володимиру ОнищенкуВалерій Головко особисто вручив орден Володимиру Онищенку

Володимир Онищенко отримав почесну нагороду за відстоювання державності України, ідеалів свободи і конституційних прав людини

26 березня Президент України Петро Порошенко підписав указ № 87/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівника вищої освіти».

Вручення нагороди відбулося увечері 30 березня на засіданні трудового колективу університету. Орден Володимиру Онищенку особисто вручив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

— Указом президента України за громадянську мужність і незламність духу, проявлені при відстоюванні державності України, ідеалів свободи і конституційних прав людини Онищенко Володимир Олександрович нагороджується орденом «За заслуги» IV ступеня» — процитував Указ Президента України Валерій Головко.

— Для мене велика честь отримати цю нагороду. Вона підтверджує, що ми рухаємося у правильному напрямку. Вже багато років ми разом із вами на практиці втілюємо у нашому університеті ідеали Майдану. Ми даємо нашим студентам освіту європейського рівня. І що найголовніше — вони виходять зі стін університету справжніми патріотами, єдині у своїх прагненнях здобути волю і світле майбутнє для своєї Вітчизни. Слава Україні! — виголосив у своїй промові Володимир Онищенко.

Сергій ВОВК для «Полтавщини»