Представники Терешківської та Микільської сільрад разом розвиватимуть новостворену громаду

29 квітня у Терешківській об’єднаній громаді відбудуться перші вибори. Більшість рішень для досягнення спільних цілей Терешківської та Микільської сільрад прийматимуться вже після цього. Але робота над планом розвитку громади ведеться і зараз.

Сьогодні у Терешках пройшла зустріч робочої групи, яка працювала над об’єднанням Терешківської та Микільської громад. До неї входять представники обох сільрад, по 5 від кожної: це депутати, члени виконкомів. Участь у робочій групі беруть також Терешківський сільський голова Наталія Туркеніч та секретар цієї сільради Лариса Сердюк. 

У зустрічі взяли участь 4 представники Терешківської сільради. Було і кільки представників Микільської сільради. Вони зайняли конструктивну позицію. Адже бачать у об’єднанні можливості для своїх сіл. 

В першу чергу, обговорили план заходів, який готували ще під час об’єднання. Більшість з них виконуватимуться вже після виборів, коли запрацює рада об’єднаної громади. Але найголовніше, що вони орієнтуватимуться на усі населені пункти.

Під час засідання робочої групи Під час засідання робочої групи

— Ми створювали об’єднану громад на тій умові, що кожне село отримуватиме рівні можливості. Бачу у цьому головну ідею децентралізації. Комфортно має бути і мешканцям маленької Курилехівкі і Терешків, де проживають більше 2,5 тисяч людей, — розповідає Терешківський сільський голова Наталія Туркеніч. 

Планів на майбутнє багато: створення пожежної охорони, розміщення у об’єднаній громаді дільничного інспектора поліції. Тут також працюватиме добровільна народна дружина. Все це робоча група передбачила на етапі об’єднання. А сьогодні ще раз актуалізували усі ці питання та дійшли спільної позиції. 

Крім того, вже зараз передбачили співпрацю з місцевими підприємцями, створення нових робочих місць та спільних структурних підрозділів. Представники обох сільрад переконані, що це зіграє людям на користь.

Олександр Кислий Олександр Кислий

— Після того, як відбудуться вибори, люди зрозуміють, що питання об’єднання громади дуже важливе. І воно піде тільки на користь мешканцям наших населених пунктів, — зазначив депутата Терешівської сільради та член робочої групи з об’єднання Олександр Кислий.

Наталія Туркеніч вважає, що такі спільні збори треба проводити і надалі. Бо разом можна розробити ефективніший план розвитку. А у майбутньому він працюватиме на всю об’єднану громаду. 

— Ми готові до співпраці, до вирішення наших спільних проблем разом. Тому що тільки з’єднавши зусилля, можна вирішити наші проблеми. По одинці ніхто цього не зробить, — наголосила Наталія Туркеніч.

Андрій БОРОВИК