Представники міської влади привітали полтавок зі святом 8 березня

Віталія Артемова, вдова загиблого добровольця Едуарда Зебіна Віталія Артемова, вдова загиблого добровольця Едуарда Зебіна

У Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. На захід запросили жінок-депутатів, громадських активістів, волонтерів, підприємців та працівниць бюджетної сфери.

Полтавки, котрі прийшли цього дня до ПД «Листопад», отримали на свою адресу чимало привітань.

— Дуже хочеться, щоб усі наші жінки були щасливими, — говорить підприємець Віра Степаненко. — Щоб вони посміхалися. Щоб небо над нами було чистим і безхмарним. Щоб не було війни. Щоб наші сини та чоловіки були поруч із нами. Нехай весна прийде в кожну родину, нехай весна буде в наших душах. Нехай усе буде добре в нашій країні!

Представниця сектору підприємництва Віра Степаненко вітає полтавок зі святом весни Представниця сектору підприємництва Віра Степаненко вітає полтавок зі святом весни

Присутніх у залі вітав і міський голова Олександр Мамай:

— 8 березня — одне з найсвітліших всенародних свят, зігрітих любов’ю і вдячністю до жінки-матері, берегині домашнього вогнища. Міжнародний жіночий день завжди буде традицією, якої ми свято дотримуємося, не дивлячись на жодні зовнішні обставини. Жінки України — найчарівніші, а жінки Полтави — найпрекрасніші в світі! У переддень цього свята від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, вічного щастя, безмежного кохання. Продовжуйте зігрівати собою світ, адже ви зіткані зі світла! Нехай Господь оберігає вас та ваших рідних! З наступаючим святом весни!

Очільник міста вважає, що свято весни — це, першочергово, свято для матері. Тому подякував присутнім у залі жінкам за їхній материнський подвиг. В першу чергу, ці слова мер адресував своїй мамі, яка також була на святі. 

На превеликий жаль, 8 березня не всі жінки почують теплі слова від найдорожчих чоловіків, адже когось навіки забрала війна. За проявлений патріотизм та високий моральний дух, мужність, людську гідність та громадську свідомість, вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагороджений стрілець Першої окремої штурмової роти ДУК «Правий Сектор» Едуард Зебін. Нагороду та грошову премію Олександр Мамай вручив вдові загиблого Віталії Артемовій. Кілька хвилин зал аплодував їй за подвиг чоловіка.

Реєстрація виграшних запрошень Реєстрація виграшних запрошень

Володарі туристичних путівок до міста Лева Володарі туристичних путівок до міста Лева

Почесні грамоти, подяки, у тому числі й з нагрудними знаками, а також грошові винагороди вручив очільник Полтави чарівним жінкам, які своєю працею прославляють наше місто та країну.

Виступ гурту «Діти Фрістайлу»Виступ гурту «Діти Фрістайлу»

Для сотні представниць прекрасної половини людства особливим сюрпризом став розіграш 20 туристичних путівок на двох до Львову. Вже цього тижня володарки подарунків вирушать у мандрівку. Своєю творчістю привітали полтавок і учасники гурту «Діти Фрістайлу». 

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради