Представники Китаю хочуть співпрацювати з Полтавським університетом економіки і торгівлі у ресторанній сфері

Під час зустрічі очільника Полтави Олександра Мамая із делегацією з Китайської Народної Республіки Під час зустрічі очільника Полтави Олександра Мамая із делегацією з Китайської Народної Республіки

27 березня ПУЕТ зустрічав делегацію з Китайської народної республіки з міста Лоян, провінції Хенань. Мета візиту закордонних гостей — обговорити можливу співпрацю з університетом у розвитку ресторанної справи.

Вчора Полтавський міський голова Олександр Мамай зустрівся з делегацією та ректором ПУЕТ Олексієм Нестулею, щоб обговорити налагодження зв’язків між Полтавою та містом Лоян саме через кооперацію із університетом.

Під час зустрічі, власник торгівельно-будівельних та готельно-ресторанних компаній групи «Jingwen» Чжан Цзинвень зазначив, що співпраця між містами в розвитку ресторанної справи першочергово направлена на навчання студентів. Молодь матиме можливість працювати у сфері ресторанного бізнесу в Китаї, перейняти досвід іноземців в управлінні закладами тощо. 

— Один з пріоритетних напрямків ефективного розвитку ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ» — саме міжнародна співпраця, — підтримав пропозицію Олексій Нестуля.

Міський голова Олександр Мамай вважає, що співпраця із КНР позитивно позначиться на загальному розвитку ресторанної справи, допоможе зміцнити цей сектор підприємництва:

— Китай — світовий лідер в економіці, тому мені надзвичайно приємно, що представники країни відвідали наше місто. Як міський голова я хочу, щоб Полтава мала міжнародні зв’язки з Китаєм. Нехай поки що з окремим містом, але ж, ми знаємо, що все починається з малого. Впевнений, спільна робота стимулюватиме розвиток зовнішньоекономічних, торгових і культурних відносин.

Очільник Полтави вважає, що це чудова можливість розвиватися нашій молоді, переймати досвід. А в майбутньому студенти зможуть розпочати вже вдома свою успішну справу, ділитися набутими знаннями тощо. 

Делегація гостюватиме в Полтаві до 31 березня. За цей час її члени проведуть співбесіди зі студентами ПУЕТу, а також познайомляться з містом. У підсумку сторони запланували розробити відповідний документ про співпрацю.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради