Представники «Громадянської позиції» у Полтаві вийшли на мітинг за виборчу реформу

Разом із представниками інших громадсько-політичних рухів, партійці «Громадянської позиції» висловили рішуче «ні» виборам за законами Януковича і вимагають змін до виборчого кодексу. 

Сьогодні у всіх обласних центрах України проходить акція із вимогами змінити виборче законодавство. На 17 травня запланована загальноукраїнське зібрання під стінами Верховної Ради України. 

Мета акції «Ні виборам за законом Януковича!» — добитися ухвалення в другому читанні нового Виборчого кодексу України, що передбачає голосування за відкритими партійними списками та запобігає проявам політичної корупції.

Реформа виборчого законодавства є вимогою українського суспільства. Новий Виборчий кодекс передбачає повну ліквідацію мажоритарної складової на виборах та запроваджує більш справедливі умови для формування нової політичної еліти України.

Партія «Громадянська позиція», зокрема і її Полтавський осередок, є активним та послідовним учасником політичних акцій на підтримку виборчої реформи.

Ще в жовтні минулого року «Громадянська позиція» під час проведення акції «Велика політична реформа» разом із союзниками із громадсько-політичних рухів домоглася прийняття проекту Виборчого кодексу України в першому читанні. 

До слова, реформа виборчого законодавства була прямою обіцянкою Петра Порошенка та парламентської більшості зафіксованій в коаліційній угоді «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» в 2014 році.

Василь Перепелиця Василь Перепелиця

«Пройшов час. Багато часу. Обіцяне потрібно виконати! Наше з Вами спільне завдання на сьогодні- довести цю справу до кінця. Як сьогодні в Полтаві, так і 17 травня у Києві, «Громадянська позиція» буде підтримувати державницькі ініціативи і добиватиметься змін до виборчого законодавства! Закликаємо приєднуватися всіх небайдужих українців!», — написав на власній сторінці у Facebook голова Полтавської обласної організації партії «Громадянська позиція» Василь Перепелиця.

Разом із однопартійцями 17 травня Полтавська обласна організація партії «Громадянська позиція» братиме участь у загальноукраїнській акції під стінами Верховної Ради України.

Прес-служба Полтавської обласної організації партії «Громадянська позиція»