Представники ФОП Степаненко перекрили прохід через арку «Газетного ряду»

Роботи з перекриття арки у будинку по вул. Соборності, 27 Роботи з перекриття арки у будинку по вул. Соборності, 27 | Фото Миколи Лисогора

Представники ФОП Віктора Степаненко перекрили прохід через арку у будинку по вул. Соборності, 27

13 березня Полтавський Апеляційний суд відмовив мешканцям будинку у позові щодо заборони розміщення будь-яких споруд у їхньому будинку. Вже в той день, біля арки були помічені невідомі молодики, що робили заміри. Сьогодні представники Віктора Степаненко там встановили ворота, перекривши прохід через арку.

Нагадаємо, що Віктор Степаненко отримав дозвіл від міськради на користування місцем під аркою ще 22 липня 2016 року. Він одразу перекрив прохід через неї, що викликало супротив місцевих мешканців, яким тепер потрібно обходити зайвих 400 метрів, щоб вийти з власного подвір’я.

Восени мешканці самотужки звільнили собі прохід, а також подали позов до суду, оскаржуючи рішення міськради. Октябрський райсуд став на бік міськради, адже самої забудови немає, а рішення це не злочин.

Крім цього, мешканці через суд намагались заборонити розміщення будь-яких споруд у арці, але й у цьому позові 23 січня їм відмовили, оскільки тоді були відсутні докази, що Віктор Степаненко дійсно буде перекривати прохід. Вже 31 січня 2017 року міськрада погодила розміщення під аркою тимчасових споруд для реалізації друкованої продукції.

Арку «Газетного ряду» знову перекрили (2017.03.15)

Сьогодні судді Октябрського райсуду Ганна Андрієнко та Віталій Микитенко можуть побачити докази намірів Віктора Степаненка. Адже невідомі заварили прохід у арці всього лише за 20 хвилин. Більше того, робітники агресивно ставились до журналістів забороняючи їм знімати свою роботу. Мешканці викликали на місце події поліцію.

Там же й перебував адвокат підприємця Максим Пістряк. За його словами, він сам не знав про те, що прохід будуть перекривати. Проте пообіцяв, що підприємець облаштує навколишню територію. Хоча Максим Пістряк й досі не знає, що саме збудують у арці.

Забудовник з документів показав  паспорт прив’язки на будівництво тимчасової споруди. Це той документ, згідно з яким забудовник має право огороджувати місце будівництва парканом. Але не показав найголовнішого — технічного паспорту на  об’єкт і проект будівництва. Максим Пістряк говорить, що не знає, де проект, і що точно будуватиме Віктор Степаненко, він сказати не може. З паспортом прив’язки також не все гладко – на його плані прохід через арку є, але зараз арка наглухо перекрита.

Досить дивно, що адвокат захищає інтереси людини, яка не ділиться з ним своїми планами. Ще більше дивно, що адвокат обіцяє обладнати навколишню територію, але навіть не знає, що будуватимуть на самій території.

Зауважимо, що раніше помічник депутата Полтавської міськради Юрія Бойка Дмитро Гаврилко повідомляв, що ФОП Віктор Степаненко є братом депутата облради Ірини Степаненко. Сама депутат відкидала свій зв’язок з цим підприємцем, але восени інтереси нового орендатора представляли Олександр Золотухін та Євген Бражник, які є людьми з її оточення.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»