Правоохоронці затримали керівника «Полтавафарму» Валерія Прядка, а нардеп Каплін заявив про його викрадення

Народний депутат України повідомив, що представники РПЛ попереджували, що керівника із СДП, керівника «Полтавафарму» незабаром «запакують», наразі Валерій Прядко чекає на вручення підозри про скоєння злочину

Після вчорашнього затримання на хабарі заступника начальника відділу з економічної безпеки обласного КП «Полтавафарм» Руслана Гнєздова «Полтавщина» отримала анонімну інформацію про затримання в.о. керівника «Полтавафарму» та голову фракції партії «СДП» в Полтавській облраді Валерія Прядка. Джерело повідомило, що ввечері, за його місцем проживання на Соборності, 61а приїхали люди в масках, які були в автомобілі із держномерами Київської області. Вони начебто під руки вивели Валерія Прядка та посадили в автомобіль, який потім поїхав у невідомому напрямку. Полтавська поліція про ймовірне затримання посадовця поки нічого не повідомляє.

Ситуацію прокоментував «Полтавщині» народний депутат України, голова «Соціал-демократичної партії» Сергій Каплін:

— Я не знаю, де перебуває Валерій Прядко, зв’язок із ним відсутній. У Полтаву виїхали наші юристи, незабаром у місто приїду і я особисто. Наразі ми готуємо заяву до поліції щодо викрадення людини, я розцінюю це саме так, адже жодних офіційних повідомлень про арешт не було. Мені відомо, що вчора силовики провели обшуки на підприємстві та в квартирі Валерія Прядка.

Я пов’язую це із політичним тиском. Адже протягом останніх 3-4 місяців представники Радикальної партії, сам Ляшко та нардеп Ігор Мосійчук попереджали нас, щоб Прядко звільнявся, адже «ми та Аваков вас запакуємо». Мосійчук просто хоче взяти підприємство під свій контроль. Тому ми були готові к подібним провокаціям, а вчорашній арешт посадовця «Полтавафарм» — це провокація. До чого тут військова прокуратура? По-друге, відділ по боротьбі з наркозлочинністю має спецфонд, куди потрібно сплачувати кошти, щоб отримувати відповідні дозволи. Можливо, посадовець приніс ці кошти саме в цей фонд, адже, якщо хтось не заплатить поліції, то усі хворі залишаться без наркотичних препаратів. Це проблема глобальна. Лікарі на коліна стають, просять ці дозволи на торгівлю.

Також я хочу повторити свою позицію. Якщо хтось винен: я чи Прядко, то нехай понесемо відповідальність. Але є партієць Прядко, до депутатської роботи якого у мене претензій немає, а є Прядко керівник, там, де він отримує зарплату. Це ще радянський атавізм, що дії одного партійця завдають удару по всій партії. Потрібно відділити мух від котлет. Однак, я впевнений в тому, що це політичне замовлення, ми будемо добиватися, щоб винуваті у цій ситуації політики та правоохоронці понесли покарання.

Сьогодні народний депутат Ігор Мосійчук, член фракції РПЛ, на своїй сторінці у Facebook виклав фото із затриманням Руслана Гнєздова.

Затримання Руслана Гнєздова | Фото з Facebook Ігора Мосійчука

Після звинувачень на адресу Сергія Капліна та Валерія Прядка у корупції він перейшов до суті:

— Вчора при спробі дати хабар за отримання ліцензії для продажу нарковмістимих препаратів затриманий заступник директора «Полтавафарм» а ближче до ночі і сам Валерій Прядко якому в ці хвилини правоохоронці готуються вручити підозру. В той же час нардеп Каплін та його господарі вчиняють шалений тиск на правоохоронців а тому боротьба триває…

Хоча є запитання: звідкіля у народного депутата з’явилися оперативні фото під час затримання посадовця?

За нашою інформацією, Валерій Прядко наразі затриманий, адже проти нього начебто дав покази затриманий раніше Руслан Гнєздов. Правоохоронці чекають на резолюцію прокурора Полтавської області, щоб вручити Валерію Прядку повідомлення про підозру. Сьогодні в Октябрському районному суді Полтави йому мають обрати міру запобіжного заходу.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»