Правоохоронці тиждень шукають головного лісника Полтавщини, щоб вручити підозру про злочини

Юрій Тараненко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства

Поліція та прокуратура не можуть знайти Юрія Тараненка, щоб вручити підозри про порушення адміністративного та кримінального законодавства

Майже тиждень правоохоронці Полтавщини не можуть знайти начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка. Поліція відвідала його будинок, роботу, лікарню, яку він мав відвідувати, адже офіційно перебуває на лікуванні. Але ніде не знайшла чиновника.

Із надійних джерел «Полтавщині» стало відомо, що поліція та прокуратура хочуть вручити чиновнику підозру про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, пов’язаним із невнесенням до декларації будинку, а також про вчинення кримінальних злочинів. Як нам стало відомо, мова може йти про розтрату державних коштів в сумі 2,4 млн грн, які Держлісгосп мав би отримати від «Полтавтрансбуду» за отриману деревину. Втім, борг не віддається, а Юрій Тараненко начебто не вчиняє будь-яких дій, щоб повернути ці кошти. Інша підозра може стосуватися передачі державної власності у приватні руки.

Нагадаємо, що правоохоронці затримали начальника Великобагачанського лісництва Миколу Кожем’яку, який намагався дати поліції хабар розміром 2 тис. доларів за вирішення «проблемних» питань. Тоді Юрій Тараненко пояснив, що затримання працівника Великобагачанського лісництва — перший крок боротьби з корупцією.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»