Працівники ФОП Степаненко почали переривати двір будинку по вул. Соборності, 27

Робітники почали забудовувати арку та переривати подвір’я біля неї. Роботу охоронять хлопці спортивної статури

4 квітня працівники ФОП Віктора Степаненка почали рити канаву біля «замурованого» раніше проходу крізь арку «Газетного ряду». Що саме там риють, не коментують. Представник підприємця Максим Пістряк пообіцяв пояснити, для чого саме риють канаву, пізніше.

Схоже, що працівники збираються прокладати там каналізаційні мережі. Це досить дивно, адже за документами там повинні розміщуватися тимчасові споруди для реалізації друкованої продукції.

Так зараз виглядає арка з вулиці

Судячи зі звуків, то будівництво відбувається й всередині самого «бункеру». Робітників охороняють хлопці спортивної статури. Серед них присутній й керівник приватної фірми «Скорпіон-2016» Сергій Горбатюк. На відміну від вчорашніх подій, молодики вже без екіпіровки.

Що ж, на цей момент ми можемо припустити, що в центрі міста Віктор Степаненко прокладає «тимчасову каналізацію» для продавців газет. Нагадаємо, що раніше, «тимчасовий» бетонний фундамент для МАФів, попри супротив мешканців, почали встановлювати біля універсаму «Полтава».

Цими ділянками, на праві сервітуту, володіють підприємці, які пов’язанні з Євгеном Диканем. При цьому, дозвіл влада дала підприємцям лише на тимчасові споруди. ДАБІ зафіксувало порушення, але ні підприємці, ні влада відмовляються нести відповідальність за свої дії.

Можливо, владі треба ретельніше контролювати дозволи, які вона надає підприємцям від імені громади?

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»