Працівників ЖКГ Полтави привітали з професійним святом

Міський голова вручає сертифікат на отримання 1-кімнатної квартири Міський голова вручає сертифікат на отримання 1-кімнатної квартири

15 березня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

На свято запросили представників комунальних установ та організацій міського та обласного підпорядкування, які опікуються питаннями комфорту та злагодженої життєдіяльності міста.

Серед них — працівники КП «ЖЕО № 2», «Ремліфт», «Полтаваелектроавтотранс», «Декоративні культури», «Міськсвітла», КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування», комунального автотранспортного підприємства 1628, КП «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», «Полтава-сервіс», а також КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго».

Ансамбль «Сувенір» Ансамбль «Сувенір»

Народна артистка України Наталія Хоменко Народна артистка України Наталія Хоменко

Олександр Кварта Олександр Кварта

Олена Ковтун Олена Ковтун

Звертаючись до комунальників Полтавський міський голова Олександр Мамай зазначив, що галузь ЖКГ Полтави — це одинадцять підприємств, на яких кожного дня працюють близько 4-х тисяч осіб:

— Дякую працівнику за відданість справі, відповідальність, небайдужість! Упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо й надалі сприяти комфортному життю містян.

Очільник міста підбив підсумки з фінансування та виконання робіт комунальних організацій за минулий рік, а також розповів про плани в галузі ЖКГ на цей рік. 

За особистий внесок у розвиток галузі, забезпечення стабільної роботи, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята, міський голова вручив кращим працівникам ЖКГ почесні грамоти, в тому числі й з в нагрудними знаками, та грошові винагороди в розмірі 500 грн.

Реєстрація виграшних запрошень Реєстрація виграшних запрошень

Вручення серитифікатів на туристичну подорож до Львова Вручення серитифікатів на туристичну подорож до Львова

Особливі подарунки — сертифікати на отримання 1-кімнатної квартири у Полтаві від міського голови — отримали:

  • слюсар аварійно-відновлювальних робіт комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Богдан Радченко;
  • слюсар-сантехнік комунального підприємства «ЖЕО № 2» Михайло Драбинка;
  • двірнику комунального підприємства «ЖЕО № 2» Валентина Корольова.

Сертифікат на отримання житла — 2-кімнатної квартири у місті Полтава від Олександра Мамая, отримала оператор котельні «Полтаватеплоенерго» Валентина Бреславець.

Ще одним, найнеочікуванішим подарунком, став розіграш 38 путівок на двох до Львова. Невдовзі усі переможці відправляться у подорож.

Вітали з професійним святом присутніх запальний ансамбль «Сувенір», народна артистка України Наталія Хоменко, Олена Ковтун та Олександр Кварта.

За матеріалами прес-служби Полтавської міськради