Працівників Щербанівської сільської ради вчили медіа комунікаціям

19 лютого у приміщенні Щербанівської сільської ради пройшов тренінг з використання соціальних мереж у якості інструмента медіа комунікацій та зворотного зв’язку від жителів громади.

На тренінг зібралися працівники виконкому та апарату сільради. Медіаконсультант Yoda Consult Денис Старостін почав з розвінчання страхів:

— Публічність — це не страшно. Ваше життя не обговорюватимуть на кожному кроці, вам не наврочать, вами не зацікавляться правоохоронці і ваші фото не публікуватимуть сайти сумнівного змісту. Це все — забобони.

Медіа консультант Денис Старостін Медіа консультант Денис Старостін

Facebook — це один з найефективніших інструментів комунікації та зворотного зв’язку з жителями громади. Адже ним користується все більше українців. За даними дослідження Factum Group, він третій за відвідуваністю у нашій країні. Більшу аудиторію мають тільки пошуковик Google та відео-хостинг YouTube. 

Facebook потрібен, щоб висвітлювати діяльність сільської ради, показувати мешканцям у режимі реального часу роботу виконкому, збирати скарги та пропозиції. Зрештою, комунікація з жителями громади потрібна, щоб розуміти: у правильному напрямку працюють депутати та виконком чи ні.

Учасники тренінгу Учасники тренінгу

Працівників сільської ради вчили працювати з негативом, створювати активні обговорення, поширювати інформацію серед населення. Адже у соціальних мережах вона розповсюджується найшвидше. І відреагувати на неї можна найоперативніше. 

Фахівець із медіа комунікацій у громадах Катерина Кролевська відзначила, що непорозуміння виникають найчастіше через безвідповідальність у соціальних мережах:

— Головне — бути відповідальним і в житті, і у інтернеті. Сьогодні все можна заскрінити, можна вирвати з контексту і використати на шкоду. Але якщо вести себе відповідально і осмислювати кожну дію у інтернеті, цього не буде. Тому важливо завжди перевіряти інформацію, яку поширюєте, особливо якщо вона може вплинути на життя громади.

Медіа консультант Катерина Кролевська Медіа консультант Катерина Кролевська

Працівники сільради попросили провести наступний тренінг по роботі у соціальній мережі Instagram. Використання більшої кількості онлайн-майданчиків дозволить розширити аудиторію, яка дізнаватиметься про діяльність органу.

Окрім особистих сторінок голови громади Ігоря Процика та працівників сільради, про життя Щербанівської громади можна дізнаватися на офіційній сторінці Facebook

 Прес-служба Щербанівської ОТГ