Попередні висновки

Минуло два місяці відколи ГО «Громадське об’єднання Полтава» спільно з ГО «Народний фронт Полтавщини» надіслали кожному Народному депутату України 8-го скликання лист-звернення, у якому ми прохали наших вельмишановних обранців відзвітуватися перед народом України за 100 днів своєї продуктивної та важкої праці. Вважаємо, що вже час підбити підсумки цієї «акції» та розказати людям, які відповіді ми отримували від нардепів.

Отже, в першу чергу, хотілося б наголосити на тому, що переважна більшість депутатів просто проігнорували наше звернення. Хоча, згідно закону України «Про звернення громадян», робити це вони не мали жодного юридичного, я вже не кажу морального, права.

На 421 надісланий нами лист ми отримали лише 59 відповідей! Складається враження, що переважна більшість депутатів теж, як і пані Надія, знаходяться у полоні. На відміну від Надії Савченко, яка з об’єктивних причин не мала змоги ні отримати нашого листа, ні відповісти нам на поставлені запитання, інші, мабуть, знаходяться у полоні своїх персональних перспектив та вирішення невідкладних особистих питань.

А пані Надії ми побажаємо здоров‘я та скорішого повернення на Батьківщину.

Лише 38 листів містять звіт про роботу. Ми щиро вдячні тим депутатам, які з відповідальністю поставилися до нашого проекту і до своєї роботи. В знак подяки ми опублікуємо список цих нардепів, що б люди бачили хто дійсно працює! Але ж це менш, ніж 10 відсотків від загальної кількості депутатів!!!!!!!

17 обранців пішли шляхом найменшого спротиву. У своїх листах вони лише вказали посилання на веб-ресурс верховної ради та свої персональні сторінки у соціальних мережах, де, з їх слів, є повна хронологія їх діяльності. Ну то що ж, це теж відповідь! За неї ми також вдячні. Хоча б за це….. Але хочемо нагадати, що майбутні народні обранці агітували за свою кандидатуру, в першу чергу, шляхом спілкування з живими людьми, а не з сайтами та соціальними мережами. Тому і звітуватися вони повинні живим людям а не електронним системам. Але це так, особисті думки…..

Ще чотири відповіді були негативного змісту і окрім прихованих погроз та типових відмовок не містили ніякої інформації. То їм звернення «без дати» не таке, то «невірно оформлено» листа і т.д. Але нам, як мабуть і Вам, шановні читачі, здається що зовсім не важливо як і під якою датою оформлено це звернення. Ми – народ, а не юридична компанія. Тож усіма тонкощами ділової переписки не володіємо. А ховатися за бюрократичними відмовками при спілкуванні з виборцями на наш погляд зовсім не правильно. Тим більше, що як насправді писати запити ми знаємо завдяки інтернет-ресурсам, на яких є типові зразки, що відповідають усім вимогам. А дату та вихідний номер ми не вказали навмисно, даючи змогу адресатам, при їхньому на те бажанні, маті формальний повід не відповідати на листа. Не відповідати на запит свого НАРОДУ!!!! Як що у них на те стане совісті, чи що там у них замість неї!!!!

Можливо ми отримали ще не всі відповіді, можливо хтось в силу своєї справжньої зайнятості не мав змоги нам відповісти, проте для попередніх висновків часу вже пройшло достатньо. На нашу думку, у Верховній Раді нічого не змінилося! Більшість депутатів як ігнорували народ, так і ігнорують, вважаючи нас лише засобом досягнення своєї особистої мети, а не роботодавцями!

Ще раз хочемо подякувати тим Народним обранцям, які знайшли час та сміливість відповісти нам на наше «не правильно оформлене звернення без дати» та хочемо вибачитись перед ними за те, що воно було написано трошки по-хамськи. Бажаємо Вам наснаги та терпіння. А головне – сил змінити нашу країну на краще. Усім же іншим просто побажаємо здоров’я і висловимо надію, що вони знайдуть собі якусь іншу професію окрім служіння народу, бо це в них виходить, м’яко кажучи, не дуже добре!

IMG_20150509_173657

.

IMG_20150509_173707

.

IMG_20150509_173717

.

IMG_20150509_173737