Полтавцям розповіли, як можна призначити пенсію через інтернет

 Пенсійний Фонд України запровадив новий сервіс  – звернення за призначенням пенсії «в один дотик». Це одна зі складових частин системи надання послуг в електронній формі « Е – пенсія», що їх реалізує Фонд. «Вже 39 тисяч пенсіонерів Полтавщини зареєстровані як користувачі порталу електронних послуг. Це 10% від загальної кількості людей пенсійного віку» – каже перший заступник начальника Головного управління ПФУ в Полтавській області Володимир Носенко.

Нині на вебпорталі електронних послуг працює вже кілька сервісів. Зокрема, послуга СМС інформування, отримання довідок, достовірність яких перевіряється QR кодом, отримання інформації через особистий кабінет ( йдеться про страховий стаж, щомісячні відрахування єдиного соціального внеску страхувальником та заборгованості з цього виду платежу а також електронні довідки про трудовий стаж працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

Новий сервіс як і всі попередні, спрощує взаємодію громадян з органами Пенсійного фонду , дозволяє скоротити витрати часу, зменшити паперовий документообіг, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.