Полтавцям пропонують продати непотрібні книги та допомогти онкохворим дітям

30 вересня у дворі «Арт Платформи 11» (Зіньківська, 6) відбудеться інтелектуальна книжкова барахолка #Літерафест. Містяни зможуть продати непотрібні книжки, свої вироби хенд мейд та інші речі. Частина зібраних коштів піде фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям. Реєструватися на участь можна вже зараз.

Інтелектуальна барахолка #Літерафест — ініціатива торгівельно-розважального центру «Київ» та незалежного мистецького об’єднання Magnum Opus. Мета заходу — поєднати культуру та благодійність. Частина зібраних коштів піде фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям. Крім того, це можливість для кожного полтавця продати книжки, які він вже не читає.

— У шафах кожного з нас є книги, які вже втратили актуальність. Але комусь вони точно будуть цікавими. Тому ми вирішуємо одразу дві задачі: звільняємо місце для нових книжкових придбань і допомагаємо онкохворим дітям, — розповідає учасник незалежного мистецького об’єднання Magnum Opus Денис Старостін. 

Денис Старостін Денис Старостін

Крім того, на заході буде можливість продати і інші речі: власні вироби хенд мейд, музичні платівки. Організатори також планують залучити організації, які допомагають бездомним тваринам, щоб ті віддавали в гарні руки своїх вихованців. 

Цього тижня розпочалася реєстрація на участь у барахолці. Це необхідно для того, щоб організатори підготували місце для кожного учасника. Для того, щоб долучитися до заходу, потрібно заповнити коротку онлайн анкету. Після цього організатори зв’яжуться з учасниками для обговорення деталей. 

«Арт Платформа 11» «Арт Платформа 11»

Крім того, на заході працюватимуть і інші зони: літературна, театральна, концертна, мистецька виставка, фудкорт. Якщо полтавці бажають взяти участь у одній з них, вони також можуть зазначити про це в анкеті. 

— Нам хочеться, щоб захід був масштабним. І нічим не поступався своїм аналогам з більших міст. Тому ставимо перед собою дві мети: зробити добру справу і по максимуму розважити полтавців, — наголосила арт-менеджер ТРЦ «Київ» Валерія Петько.

Валерія Петько Валерія Петько

За новинами інтелектуальної книжкової барахолки #Літерафест можна слідкувати у події в Facebook. А з приводу додаткових питань звертайтеся за телефонами: 099-93-56-727, 099-19-42-789. 

Участь у заході безкоштовна. 

Юлія ГОНЧАРЕНКО