Полтавцям презентують DOZORRO

20 березня о 17.00 за адресою м. Полтава, вул. Котляревського,6 (приміщення ГО «Нова Полтава») відбудеться семінар-тренінг «Моніторинг публічних закупівель – інструменти DOZORRO»

Упродовж 2016 – 2017 років в Україні діє система електронних закупівель PROZORRO. Проте, увесь цей час питання їх моніторингу не було врегульоване – закон у цій частині вступив у силу лише наприкінці січня 2018 року. Водночас, з 2016 року активно працює DOZORRO-спільнота – об’єднання громадських організацій, замовників та бізнесу, які зацікавлені у підвищенні ефективності публічних закупівель і здійснюють громадський контроль.

Чим робота та підходи спільноти можуть бути корисні для замовника? Як вона може допомогти учаснику? На які питання дасть відповіді активісту чи простому громадянину? Про це розкаже на семінарі-тренінгу Поліна Колганова – координатор центру компетенцій DOZORRO в Полтавській області та керівник напрямку закупівель Інституту аналітики та адвокації.

До участі у семінарі-тренінгу запрошуються представники громадських організацій, замовників, бізнесу. Вхід вільний. До бажаючих прохання зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVxE3MNZ5I1okhJSFiVRFhvzH6GYh2Pb502SuR0p7c9Lv-9A/viewform.

Захід організовано за підтримки Transparency International Україна та проекту «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах», а також ГО «Нова Полтава».

Прес-служба Інституту аналітики та адвокації