Полтавця внесли до переліку видатних українців

Брав активну участь в боях під Вінницею. 3 липня 1920 року — генерал дляособливих доручень при Головному Отамані Симонові Петлюрі, викладачартилерії у Юнацькій школі.Після короткого перебування у таборі інтернованих частин Армії УНРпоселився у Перемишлі, де заснував і очолив філію УкраїнськогоЦентрального Комітету, опікувався колишніми вояками УНР. Згодоморганізував художню іконописну майстерню «Відродження», у якійпрацювали 10 художників, колишніх українських вояків. 1934 року разом ізколишнім старшиною Армії УНР П.Запоріжським розмалювали церкву у с.Явірник-Руський (нині Підкарпатське воєводство) під Перемишлем, у якійбув охрещений автор українського гімну Михайло Вербицький. 1944 виїхав уНімеччину, перебував у таборі переміщених осіб Міттенвальд. У 1948 р. бувобраний станичним отаманом Станиці Українського Вільного Козацтва.

Цього часу здійснив церковні розписи у візантійському та народно-українському стилі, зокрема греко-католицької церкви Святого Миколая вМіттенвальді-Єгеркассерне, міттенвальдської автокефальної православноїцеркви.

Наприкінці 1940-х емігрував до США. В Америці брав участь у з’їздахвійськовиків, зокрема Союзу українських ветеранів, у з’їздах громадськихустанов та організацій, працював в Союзі українських військових інвалідів,провадив активну діяльність на церковній ниві; в діяльності Об’єднаннябувших вояків українців Америки, головує на його загальних зборах уДетройті 16 січня 1955, очолює громадський контроль над фінансовимидіями організації. Помер 5 лютого 1956 року.

За матеріалами обласної комунальної агенції «Новини Полтавщини» тасайту «Полтавіка» обласної комунальної установи «Центр дослідженняісторії Полтавщини Полтавської обласної ради» підготовлено прес-центром Полтавського обласного товариства «Просвіта»

Читайте також, про благодійний концерт у підтримку безпритульних тварин.