Полтавця обрали на головну роль у «Сторожовій заставі» з понад 400 претендентів

Ще одна зірка незабаром загориться в українському кінематографі. 12 жовтня відбудеться прем’єра фільму «Сторожова застава» із 16-річним полтавцем Даниілом Каменським у головній ролі. Про зйомки стрічки та найближчі плани хлопець розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Колу».

– Розкажи про себе. Де ти навчаєшся? Коли переїхав із Полтави до столиці?

– Я переїхав до Києва місяць тому. Зараз закінчую 11 клас у школі-екстернаті, але поки що навіть номера навчального закладу не знаю. Наступного року, швидше за все, вступатиму до університету імені Карпенка-Карого на акторське відділення.

– Акторської майстерності ти десь навчався? Як почав зніматися?

– Ні, я самоук. Зараз уже працюю в Київському малому драматичному театрі. Це мій дебют у театрі. А з часу зйомок фільму я закінчив навчатися на актора й почав працювати за професією.

– Власне, що було до кіно? Ти прийшов у кіноіндустрію з модельного бізнесу? Знаю, що ти брав участь у телешоу«Топ-модель по-українськи» на «Новому каналі»?

– Ні, я не брав там участі, а просто проходив кастинг. Але не пройшов його, бо не встиг за обставинами.

– У ЗМІ писали, що навесні цього року ти потрапив у тяжку ДТП…

– Власне, це і є ті обставини, чому я не пройшов кастингу на «Топ-модель по-українськи».

– Як ти зараз почуваєшся? Період реабілітації скінчився, чи ще перебуваєш під наглядом лікарів?

– Прекрасно почуваюся. Реабілітація тривала приблизно протягом місяця-півтора. Після цього я почав жити нормальним життям.

Мама Даниіла Юлія Клименко дякує всім небайдужим полтавцям, які допомагали, коли після ДТП хлопець перебував у реанімації. Зокрема колективу «Пірует» Полтавської школи мистецтв,6-й гімназії, які організували збір коштів на лікування молодого актора, а також усім знайомим та незнайомим полтавцям.

– Даниіле, це твій перший досвід зйомок у повнометражному кіно?

– Так, до цього я ніде не знімався.

– Розкажи про кастинг на головну роль у цій стрічці? Скільки людей брало в ньому участь? Чи жорсткою була конкуренція?

– Ми з мамою знайшли цей кастинг в Інтернеті, я подав заявку, і мене запросили в Київ на відбір – ми зібралися й поїхали. Наскільки мені відомо за півроку на роль Вітька переглянули понад 400 хлопців. Коли я був там (28 вересня 2015 року – прим. авт.), чекала черга з близько десяти осіб. Мені дали текст, треба було прочитати й зіграти на камеру. Я все зробив, а потому мене запросили на повторний кастинг, туди прийшли також три хлопчики й три дівчинки на головні ролі. У кожного були проби, дивилися, хто як грає, і врешті обрали мене та Єву Кошову. Вийшло, що ми найбільше сподобалися режисеру.