Полтавців запрошують зробити місто чистішим

Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнської соціально-екологічної акції та взяти участь у конкурсі.

29 квітня 2017 року відбудеться чергова наймасштабніша всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» – найбільше прибирання в Україні.

«Зробимо Україну чистою разом!» – акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

«У Полтаві цьогоріч плануємо зосередити зусилля на прибиранні та розчищенні Прирічкового парку на річці Ворскла (від готелю “Турист” до самої траси “Київ-Харків”).

Саме тут буде центральна локація “Зробимо Україну чистою разом” у Полтаві» – розповіла координатор проекту Юлія Городчаніна.

Також можна запропонувати власну локацію, де Ви хочете колективом організації чи компанією друзів організувати прибирання.

Завчасно необхідно погодити з організаторами місце (для забезпечення вивозу сміття та вторсировини).

Організатори забезпечують вивіз сміття та частково інвентар.

Щоб приєднатися до акції, потрібно заповнити форму реєстрації  чи зателефонувати (095) 80-90-100.

В акції можуть брати участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства й установи, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Торік участь в заході взяли більше 700 полтавців, завдяки чому було зібрано 54 080 л сміття.

В рамках акції відбудеться прибирання з роздільним сортуванням сміття. Стратегічною метою проекту є формування в населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Також  оголошено місячник сортування сміття серед шкіл міста «ЧистоТак!», що діятиме до 21 квітня включно.

Переможці конкурсу отримають цінні подарунки.

2 (2)