Полтавців запрошують на заходи від Представництва ЄС в Україні

У рамках заходу відбудеться антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора» для представників громадських організацій. На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Відібрані учасники заходу зможуть презентувати власні проекти або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Тренер:Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти. Результати відбору будуть оголошені 12 вересня.

Участь у дискусії-тренінгу безкоштовна!

Реєстрація

Детальніше про захід

17 вересня, 09:00 – 11:00.Презентація освітніх програм та проєктів від Європейського Союзу

Де: Полтавська обласна державна адміністрація, вул. Соборності, 45, ауд. 621, 2-й поверх

Презентація відбудеться для представників ВНЗ, шкіл і бібліотек міста та області, а також департаментів та управлінь освіти Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради та Полтавської районної державної адміністрації.

17 вересня, 12:00 – 13:30.Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Де: ГО «Нова Полтава», вул. Котляревського, 6, офіс 2, 1-й поверх 

На гру запрошуються учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

17 вересня, 15:00 – 18:00.Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: Можливості для українського бізнесу»