Полтавців запрошують на свято ” Осіннє золото”

14 вересня на Співочому полі в селі Березова Рудка Пирятинського району відбудеться обласне пісенно-мистецькому свято «Осіннє золото» на честь поета-пісняра Дмитра Луценка.

Програма свята

З 11.00 – обласний огляд-конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів; виставка декоративно-ужиткового мистецтва, виставка-продаж меду, фіто чаю, гончарних виробів, сортових овочів та фруктів, атракціони для дітей, святкова торгівля.

12.00 – урочистості біля Березоворудського народного краєзнавчого музею за участю сина поета Сергія Луценка, мистецтвознавців, громадських діячів України.

13.30 – на Співочому полі відбудеться церемонія вручення поетичної премії «Осіннє золото – 2019» імені Дмитра Луценка та гала-концерт за участю народних та заслужених артистів України, лауреатів та дипломантів премії, гостей свята.

Усі бажаючі зможуть доїхати до місця проведення заходу безкоштовним автобусом, який виїде о 10.30 за маршрутом: адмінбудинок у Пирятині – село Березова Рудка. Автобус із табличкою «Осіннє золото» зупинятиметься на діючих зупинках на вимогу громадян.

За матеріалами Пирятинської державної районної адміністрації

Раніше ми розповідали Полтава святкує 250 річницю від дня народження Котляревського