Полтавців просять отримати свідоцтво про народження малюка у пологовому будинку

Полтавців просять скористатися послугою Мін’юсту та  отримати свідоцтво про народження малюка безпосередньо у пологовому будинку.

Це – одне найбільш популярних  сервісів Міністерства юстиції України на сьогоднішні, повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Полтава стала дев’ятим містом в Україні, де з 20 жовтня таку послугу можна отримати в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та з грудня минулого року – Полтавському міському клінічному пологовому будинку.

Державну реєстрацію народження в цих закладах здійснюють працівники Шевченківського та Київського районних у місті Полтаві відділів ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області

До того ж, з 15 березня 2016 року додатково розпочали роботу 18 фронт-офісів з видачі свідоцтв про народження, які створені в усіх діючих пологових будинках (відділеннях) області.

З моменту впровадження послуги станом на 17.05.2017 нею скористалися 5 573 громадян та отримано 5 669 свідоцтва про народження немовлят.

Прийом документів, необхідних для здійснення державної реєстрації народження та отримання свідоцтва безпосередньо у закладі охорони здоров’я, проводиться згідно затвердженого графіку, з яким можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ГТУЮ у Полтавській області  “, – зазначив Тимченко. 

pologove_4