Полтавці з «O.Torvald» посіли на Євробаченні-2017 третє місце з кінця

Лідер гурту «O.Torvald» Женя Галич під час виступу у фіналі Євробачення Лідер гурту «O.Torvald» Женя Галич під час виступу у фіналі Євробачення

У фіналі домашнього Євробачення поп-рок-гурт з полтавським корінням «O.Torvald» посів 24 місце

В ніч з 13 на 14 травня пройшов фінал Євробачення-2017, яке цього року приймав Київ. В заключній частині пісенного конкурсу виступили представники 26 країн.

За результатами голосуванні журі та глядачів 42 країн-учасниць цьогорічного Євробачення, переміг представник Португалії Салвадор Собрал з піснею на португальській «Amar Pelos Dois» (758 балів).

Salvador Sobral - Amar Pelos Dois (Portugal) LIVE at the 2017 Eurovision Song Contest1 місце: Salvador Sobral — «Amar Pelos Dois»

Друге місце отримав представник Болгарії Крістіан Костов з піснею на англійській «Beautiful Mess» (615 балів).

Kristian Kostov - Beautiful Mess (Bulgaria) LIVE at the second Semi-Final2 місце: Kristian Kostov — «Beautiful Mess»

Третє місце отримав молдавський гурт «SunStroke Project» з піснею на англійській «Hey mamma» (374 бали).

Sunstroke Project - Hey Mamma (Moldova) Eurovision 2017 - Official Music Video3 місце: Sunstroke Project — «Hey Mamma»

Цьогорічні представники України «O.Torvald» з піснею «Time» отримали 36 балів та зайняли 24 місце, випередивши лише Німеччину та Іспанію. За полтавський гурт проголосували глядачі з Чехії (7 балів), Грузії (4 бали), Португалії (3 бали), Польщі (2 бали), Білорусі (1 бал) та журі з Азербайджану (7 балів), Ізраїлю (4 бали) та Болгарії (1 бал).

O.Torvald - Time (Ukraine) LIVE at the Grand Final of the 2017 Eurovision Song Contest24 місце: O.Torvald — «Time»

«O.Torvald» отримав найнижчі бали за всю історію участі України в «Євробаченні». Навіть гурт «Ґринджоли» з піснею «Разом нас багато» у 2005 році посів 19 місце з 24 можливих.

Втім, для гурту, який у 2003 році виступав на сходах біля ОЦЕВУМу — результат чудовий :)Втім, для гурту, який у 2003 році виступав на сходах біля ОЦЕВУМу — результат чудовий 🙂

Нагадаємо, у травні 2016 року на Євробаченні-2016 перемогла українська співачка Джамала з пісеню «1944». У лютому 2017 року гурт «O. Torvald» переміг у національному відборі на участь у пісенному конкурсі Євробачення-2017.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»