Полтавці відзначили день народження Кузьми Скрябіна

– У нас немає постійного складу, – говорить організатор школи «РОКзіРОК», керівник творчої формації «Z» Антон Кімнатний. – Я інколи сам граю, то з кимось дуетом, то тріо. Ми виступаємо на вечорі пам’яті вперше на запрошення «Львівської кав’ярні», із якою вже давно співпрацюємо. Сьогодні будуть не кавери пісень, а наше творче бачення – ми виконуватимемо імпровізацію на тему Кузьми Скрябіна. Ми не просто переграємо ці пісні, а трошки, скажімо так, переробляємо на свій лад.

Імпровізований концерт слухало кілька десятків полтавців. Серед них – і випадкові перехожі, яких зупинила музика, і справжні фанати творчості Кузьми.

– Мені взагалі пощастило – я живу поруч, у цьому будинку, – каже полтавка Тетяна. – Я просто вийшла через арку й потрапила на чудовий концерт не лише відомого співака, але й великого патріота України.

По-новому на клавішних, гітарі, із сопілкою та бубном зазвучали всім відомі композиції гурту «Мумітроль», «Маршрутка», «Місця щасливих людей», «Пісня про маму», «Мовчати» та інші. Із легкими нотками смутку вдячні слухачі супроводжували їх аплодисментами.

– Це була видатна особистість, яка доносила багато важливого людям не просто творчістю, а й своїм розумінням життя, – говорить шанувальниця Кузьми Скрябіна Олена.