Полтавці, увага! Оминайте авто з «липовими» номерами та заміненим кузовом !

27 лютого фальсифікацію виявили у територіальному сервісному центрі № 5341, під час дослідження автомобіля VolkswagenPassat синього кольору. Старший судовий експерт Полтавського НДЕКЦ МВС України встановив, що первинне номерне позначення 13-го знаку видалене і замінене «кустарним» способом на інше. Автомобіль належав мешканцю Полтави.

Того ж дня не поталанило й жителю Котельви. Він придбав автомобіль Audi80 1989року випуску. До його авто взагалі шахраї підійшли творчо: вварили передню частину іншого автомобіля разом із суміжними частинами кузова (днища, передніх стійок, порогів) до основної частини кузова.

«Протягом дня 27 лютого ці два автомобілі, разом із супроводжуючими документами на них були передані до Полтавського РВП ПВП ГУНП в Полтавській області для подальших слідчих дій», – повідомляють у прес-службі РСЦ МВС в Полтавській області.

Також, сервісні центри МВС закликають громадян перед укладанням договорів купівлі-продажу перевіряти транспортні засоби на предмет належного стану номерних позначень кузовів та двигунів. Вчіться на чужих помилках та уникайте своїх!

О. Мороховська, за матеріалами прес-служби РСЦ МВС в Полтавській області