Полтавці – проти встановлення загальнобудинкових газових лічильників

Сьогодні зранку мешканці багатоповерхівок на вул. Юрія Кондратюка, 1 та №9 вийшли на акцію протесту.

Вони зібралися біля газових вентелів багатоповерхівок, щоб не дати газівникам виконати монтажні роботи зі встановлення загальнобудинкового лічильника.

Раніше на усіх під’їздах були були розклеєні оголошення про проведення робіт, у відповідь – мешканці написали колективні звернення про свою незгоду.

^4

Мешканці налаштовані категорично: блокувати встановлення такого газового лічильника. Жителі вважають це порушенням їхніх прав, адже вони не рівномірно користуються газом, і не розуміють, чому змушені платити за всіх.

Зокрема, про це кореспонденту “0532” зазначила мешканка кв.47 будинку№9 по вул. Ю. Кондратюка Людмила Кучеренко.

Теперь мешканці цих будинків вимагають встановлення індивідуальних лічильників блакитного палива у квартирах.

У “Полтавагазі” зазначили, що загальнобудинковий лічильник встановлюють безплатно, і ці заходи  затверджені Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в інвестиційній програмі підприємства, за раніше затвердженими графіками.

Вихід, кажуть, один: якщо мешканці проти установки будинкового вузла обліку газу (загальнобудинкового лічильника), треба прискорити процес установки індивідуальних поквартирних лічильників, щоправда, можливо, за свій рахунок.

 ^29

^4BC

[embedded content]