Полтавці перемогли у І етапі Всеукраїнського чемпіонату з дворового футболу

14 квітня у Полтаві розпочався всеукраїнський турнір з дворового футболу «Мільйон на стадіон». Спортивний турнір проходить за організації та підтримки Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України, Федерації футболу України та Всеукраїнської національної федерації дворового футболу.

Команда «Молодь», що перемогла на Полтавському етапі змагань, 15 квітня у Києві взяла участь у матчі дружби та відвідала Національний спортивний комплекс «Олімпійський».

24 травня на столичному стадіоні імені В. Баннікова пройшов фінал першого етапу чемпіонату, юні полтавські футболісти вибороли перемогу у 7 команд. Другий етап змагань проходитиме в серпні.

Нагороди юним талантам з Полтави та іншим переможцям вручали начальник Управління ювенальної превенції Нацполіції Лариса Зуб, Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива та віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

До заповітної мрії – отримання грошей на будівництво стадіону – залишилася всього одна фінальна гра. Тренер і футболісти подякували головному поліцейському Полтавщини Андрію Замахіну за підтримку та на знак вдячності навіть подарували йому свій золотий кубок.