Полтавці мають бути впевнені — жодне звернення не залишиться поза увагою, — Оксана Деркач

Оксана Деркач спілкується із мешканцями мікрорайону Левада Оксана Деркач спілкується із мешканцями мікрорайону Левада

Секретар Полтавської міської ради, депутат від політичної партії «Рідне місто» Оксана Деркач 3 жовтня провела зустріч із громадою.

Вона пройшла в закріпленому за нею окрузі — мікрорайоні Левада, з жителями будинків на Богдана Хмельницького, 10 та 12 і будинків прилеглих вулиць. Вони знаходяться на балансі ОСББ. Втім, Оксана Деркач наголошує, що депутат зобов’язаний знати, що турбує громаду:

— Одне з наших головних завдань — налагодження системності в депутатській роботі з жителями міста. Полтавці мають знати, що до міської влади можна завжди звернутися за допомогою з наболілими проблемами. Люди повинні бути впевненими в тому, що жодне звернення не залишиться поза увагою. Для цього ми побудуємо діалог. 

На зустріч прийшли найбільш соціально активні мешканці. Питань, що турбують полтавців — чимало. Серед основних — продовження благоустрою бульвару в мікрорайоні Левада. Даний проект реалізовується в рамках процесу взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю «Бюджет участі». 

— У цьому мікрорайоні немає облаштованого місця відпочинку. Свого часу ініціативна група працювала над концепцією, аби майбутній бульвар став функціональним, там змогли відпочивати мешканці, — прокоментувала Оксана Деркач. — Територія бульвару досить велика. Саме тому часу на його створення потрібно більше. 

Сьогодні тут активно тривають роботи по прокладанню плитки, формуванню прогулянкових доріжок, а також велодоріжок. Незабаром встановлять ліхтарі і на території буде нове освітлення. У парку облаштують лавки й урни для сміття. Секретар міської ради запевнила, що роботи триватимуть доки це дозволять погодні умови. 

Мешканців мікрорайону також хвилюють проблеми з каналізаційними люками. По вулиці Олександра Бідного, 16, кришки люків не повною мірою зафіксовані, що спричиняє вихід неприємного запаху.

Мешканці озвучили ще одну проблему — встановлення світлофору на вулиці Олександра Бідного. Тут є дорожня розмітка, однак місцеві зауважують, що водії нечасто пропускають пішоходів. Занепокоєння полтавців загострилося після літа, коли почався новий навчальний рік. І зараз діти ходять до шкіл саме цією дорогою. Оксана Деркач вислухала мешканців району. Вона зазначила, що, встановлення пристроїв для регулювання руху стосуються відповідних органів. А саме управління патрульної поліції в Полтаві. Мешканці написали колективне звернення, на підставі якого секретар міської ради поговорить зі спеціалістами управління патрульної поліції. 

Також до даної заяви увійшло прохання, щодо розгляду можливості встановлення одностороннього руху на дорогах між дитячою клінічною лікарнею та міською клінічною поліклінікою № 3. Місцеві дороги дуже вузькі, тому часто водії, пропускаючи один одного, заїжджають на тротуари. Цим вони пошкоджуючи їх. Це небезпечно для пішоходів, які йдуть тротуарами поруч дороги.

Уже вчора, після зустрічі із мешканцями м-н Левада, Оксана Деркач розпочала роботу по вирішенню деяких проблем. Зокрема, щодо доцільності одностороннього руху по вулиці Олександра Бідного (між ДМКЛ та поліклінікою № 3), а також встановленню світлофора на цій ж вулиці.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради