«Полтавтрансбуд» передумав забудовувати тротуар біля будинку по вул. Небесної Сотні, 74

«Полтавтрансбуд» відмовився від планів перебудови приміщення порожньої котельні «Полтавтрансбуд» відмовився від планів перебудови приміщення порожньої котельні

«Полтавтрансбуд» планував переробити приміщення порожньої котельні біля житлової багатоповерхівки під гараж, перекривши таким чином прохід по тротуару у двір будинку, але після протесту мешканців — передумав.

Нагадаємо, що вчора мешканці будинку по вулиці Небесної Сотні, 74 зупинили будівництво, яке перекрило тротуар та частину дороги у їхньому дворі. Будівельники переробляли приміщення, призначене для котельні, під гараж. Пандус, прокладений до гаража, створив мешканцям суттєві незручності. Так, щоб пройти повз гараж, матусям з колясками доводилося спускатися з тротуару, виходити на вузький залишок дороги, обходити пандус та знову підніматися на тротуар. Враховуючи замалу область видимості на тій ділянці дороги, це могло бути небезпечно.

Після припису інспекції з благоустрою, насип було прибрано

Коли вранці мешканці побачили, як у дворі їхнього будинку робітники укладають прямо на тротуарі майже метровий насип для пандусу, вони викликали патрульну поліцію та представника інспекції по благоустрою. В результаті інспекція по контролю за благоустроєм надала припис — прибрати пандус, що і зробили робітники.

Будівельне підприємство «Полтавтрансбуд», якому належить приміщення котельні, планувало переробити його на гараж для ТОВ «УЖК» — управлінської компанії, яка обслуговує будинки, зведені «Полтавтрансбудом». Після протесту мешканців керівник підприємства Олексій Ландар повідомив журналістам телеканалу «Лтава», що дорогу до будинку зроблять в об’їзд, але пандус все ж таки добудують.

Мешканці полтавської багатоповерхівки проти будівництва в’їзду до гаража за рахунок тротуаруРепортаж телеканалу «Лтава»

Увечері того ж дня мешканці будинку провели загальні збори та вирішили усіма силами протидіяти будівництву пандуса та переносу згаданої Олексієм Ландарем дороги.

Наразі схоже, що підприємство відмовилося і від цих планів:

— На підприємстві цьому питанню ніхто особливої уваги не приділяв, а воно викликало такий резонанс. Тепер ми не будемо перероблювати гараж і робити об’їзд дороги. Якщо такі плани колись будуть, ми обговоримо це з мешканцями, — повідомив «Полтавщині» представник «Полтавтрансбуду» Сергій Калінін.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»