Полтавським любителям бігу розкажуть про профілактику спортивних травм та що робити при їхній появі

3 серпня о 8:30 у Прирічковому парку лікарі спортивної медицини Олег Касатка та Сергій Рац розкажуть полтавцям про спортивні травми та як їх попередити. Перед початком заходу на слухачів чекатиме 20-хвилинна пробіжка з тренерами бігового клубу NewRun Club.

Місце збору слухачів — тенісні корти поблизу Прирічкового парку. Організатори заходу — біговий клуб NewRun Club. Його тренери спочатку проведуть 20-хвилинну пробіжку парком.

Далі під відкритим небом лікарі з Української спортивної клініки проведуть лекцію, у якій розкажуть про найчастіші спортивні травми, а також як їх попередити. Основний напрям роботи клініки — лікування та реабілітація спортсменів після травм.

Лекцію проведуть у рамках проекту «Спорт — енергія вільних». Спікер — засновник та керівник клініки, лікар ортопед-травматолог, лікар спортивної медицини Олег Касатка. Також відвідувачі зможуть запитати про все, що їх цікавить, у спортивного лікаря Сергія Раца.

Участь у заході безкоштовна, але організатори прохають зареєструватися: bit.ly/2LFj3zW.

Це вже п’ята лекція у цьому сезоні для полтавців від «ньюранівців». Попередні стосувалися хімії організму, впевненості у собі, правильного вибору марафону та дієтології.

Роман ПОВЗИК