Полтавський суддя, який закрив справу проти Кернеса, подав у відставку

Суддя Київського районного суду Полтави Андрій Антонов, який розглядав справу проти мера Харкова Кернеса, подав заяву про відставку. Про це повідомила речниця Вищої ради правосуддя Оксана Лисенко:

«Антонов подав до Вищої ради правосуддя заяву про відставку з посади судді Київського районного суду міста Полтави, мотивуючи своє звільнення тиском на нього.»

Під тиском, скоріш за все, розуміється відкрите генпрокуратурою провадження за неправосудне рішення, а також початок перевірки НАЗК відомостей із його декларації. Такі дії Антонов також називає дискредитацією та розцінює їх, як розправу над собою.

До речі, щодо декларації. Насправді, там є над чим замислитися. Про це у новому розслідуванні проекту «Декларації» розповів Антон Столяров. Зокрема, батьки його дружини за останні 8 років купили 3 квартири у Полтаві, а на тещу стала власницею Mercedes-Benz ML 250 та BMW 520i 2015 року. Сам Андрій Антонов у своїх деклараціях за 2014-2017 роки із нерухомості вказує лише земельну ділянку у Полтаві площею 1000 квадратних метрів. Пересувається суддя нібито на старенькому Opel Vectra 1993 року випуску та мотоциклі Honda NM. Згідно з біографією, у Київському районному суді він працює останні 14 років, а до цього проходив службу в органах внутрішніх справ і податковій міліції.