Полтавський суд відправив Саєнко під домашній арешт

У Октябрському суді міста Полтави триває слухання щодо обрання запобіжного заходу Наталії Саєнко, яка керувала “Мерседесом” 6-го листопада і  збила 14-річного Артема Левченка. Представники поліції та прокуратури вимагають для Наталії Саєнко цілодобового домашнього арешту.

Саєнко у суді сказала, що їй погано. Попрохала, щоб за неї говорив адвокат.

Адвокат Олег Губа висловив співчуття родині Левченко. У своєму слові до суду сказав, що немає матеріалів, які б доводили, що Саєнко якимось чином уникала слідчих дій. Не має також загрози вчинення нею тиску на свідків. Вони вже допитані, слідчі дії із ними виконані. Також адвокат зауважив, що Наталія Саєнко не може перебувати під цілодобовим домашнім арештом, оскільки це може спричинити порушення у роботі закладів, власницею яких вона є. Також підозрювана має на утриманні неповнолітню дитину.

– У матеріалах справи немає доказів, що вона порушила правила дорожнього руху. Слідчий та прокурор встановили це без висновків експертів. Вони вирішили, що вона порушила правило надання переваги у русі пішоходу. А ми говоримо про участь у ДТП водія та велосипедиста! – сказав Олег Губа.

Адвокат запропонував суду обрати для Саєнко запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час доби або особистого зобов’язання.

 Після цього виступила сама Саєнко.