Полтавський суд розгляне справу пенсіонерки, яка замовила вбивство підприємця за 50 тис. грн

Октябрський райсуд міста Полтава Октябрський райсуд міста Полтава | Фото Миколи Лисогора

Прокуратура передала до Октябрського райсуду Полтави справу пенсіонерки, яка замовила вбивство підприємця за 50 тис. грн

Співробітники прокуратури області затвердили і направили до суду обвинувальний акт щодо пенсіонерки з Решетилівки. За 50 тис. грн вона замовила вбивство підприємця із Нових Санжар. Її обвинувачуєть у закінченому замаху на умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів на замовлення та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 15, п. 6,11,12 ч. 2 ст. 115 КК України). Про це повідомив в.о. начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи Володимир Живило.

— Слідчі встановили, що жінка була знайома з підприємцем. Умисел вчинити вбивство виник через неприязні стосунки з ним та з метою заволодіння майном. Своєї вини вона не визнає і відмовляється давати покази щодо себе на підставі ст. 63 Конституції України, — розповів прокурор, додавши, що наразі обвинувачена перебуває під вартою.

Нагадаємо, отримавши інформацію, що 66-річна жінка замовила вбивство 34-річного підприємця, 27 квітня 2017 року правоохоронці імітували злочин. У якості доказу вони надали замовниці особисті речі чоловіка: золотий перстень, ключі та банківські картки. Отримавши підтвердження смерті, пенсіонерка передала виконавцю 5 тис. грн. винагороди та боргову розписку на 50 тис. грн. Після цього її затримали поліцейські.

За даними реєстру судових справ та офіційного сайту суду, підозрюваною у цій справі є Надія Гуржій. Вона звернулася до знайомого, який, на її думку, може допомогти із вбивством. Той все розказав підприємцю, якого «замовила» Надія. Він і звернувся до правоохоронців. Ті вирішили інсценувати вбивство, знайшли підставного чоловіка, із яким Надію Гуржій звів її знайомий.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»