Полтавський суд призначив 128 тис. грн застави затриманому на хабарі начальнику Лубенського відділу поліції

Василь Овчаренко, начальник Лубенського відділу поліції Василь Овчаренко, начальник Лубенського відділу поліції

Підозрюваних у хабарництві начальника Лубенського відділу поліції, його заступника та начальника сектору взяли під варту із правом внесення застави

Октябрський райсуд Полтави обрав міри запобіжних заходів трьом підозрюваним у хабарництві керівникам райвідділу поліції Полтавщини. Усіх трьох взяли під варту із правом внесення застави. Про це «Полтавщині» повідомили у прокуратурі Полтавської області.

Нагадаємо, мова йде про Лубенський відділ ГУНП в Полтавській області. Начальник райвідділу Василь Овчаренко, його заступник Олег Єрмак та начальник сектору реагування патрульної поліції Лубенського відділу Юрій Лапко вимагали хабарі у власника деревопереробного підприємства.

Василя Овчаренка затримали на Луганщині — у зоні АТО, де він був у відрядженні. У будинках двох його поплічників правоохоронці знайшли гроші, незаконно отриману деревину та зброю.

Наразі відомо, що суддя Октябрського райсуду Лариса Кулешова призначила Василю Овчаренку 128 тис. грн застави, а Олегу Єрмаку та Юрію Лапку — по 96 тис. грн. Чи були вони внесені, у суді підтвердити не змогли.

Також раніше ми повідомляли про четвертого фігуранта кримінального провадження — начальника управління внутрішньої безпеки в Полтавській області Олега Микитенка. Підтвердити чи спростувати інформацію про нього у прокуратурі не змогли.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»