Полтавський рибоохоронний патруль затримав на Кременчуцькому водосховищі двох браконьєрів, які нанесли збитків на 14 тис. грн

Полтавський рибоохоронний патруль затримав двох браконьєрів на території Сулинської затоки Полтавський рибоохоронний патруль затримав двох браконьєрів на території Сулинської затоки

Вчора на території Сулинської затоки на Кременчуцькому водосховищі виявили одразу двох браконьєрів. Порушників затримали завдяки спільній роботі головного державного інспектора відділу рибоохоронного патруля № 2 та працівників сектору водної поліції у Кременчуці.

Один з рибалок займався незаконним виловом риби неподалік села Святилівка Глобинського району. За словами начальника Управління Держрибагентства у Полтавській області Оксана Кулинич, 32-річний чоловік незаконно ловив рибу. При цьому він використовував заборонені знаряддя лову. 

— Браконьєра затримали близько 7:35 ранку. У порушника вилучили три ліскові сітки, гумовий човен, а також рибу — 12 лящів, три сазани, судак та 26 сріблястих карасів, — розповіла Оксана Кулинич.

Загальна вага вилученої риби — 34 кг. За підрахунками, нанесені водним біоресурсам збитки складають 7 101 грн. 

Вилучений човен, сіткове знаряддя та риба Вилучений човен, сіткове знаряддя та риба

На цій же водоймі о 6-й ранку 28 серпня затримали ще одного браконьєра. 24-річний чоловік займався незаконним виловом риби неподалік села Липове Глобинського району. Він теж використовував заборонені знаряддя лову — дві ліскові сітки. У нього інспектори вилучили 28 кг риби: 18 рибин ляща, плітки, судака та 15 сріблястих карасів. Збитки становлять 6 921 грн. 

Факт браконьєрстваФакт браконьєрства

Вилучена риба Вилучена риба

— Патрулювання території інспекторами змушує рибалок замислитись про наслідки незаконної риболовлі, оскільки в будь-який момент його можуть помітити та затримати. Наша ціль — донести людям, що за порушення їх чекає невідворотне покарання, — зауважила начальник Управління Держрибагентства у Полтавській області.

Просимо рибалок бути відповідальними та дотримуватись правил. Якщо ж ви стали свідком їхнього порушення, невідкладно повідомляйте на телефони «гарячої» лінії Держрибагентства: 0-800-50-52-50, та Полтавського рибоохоронного патруля: 096-682-20-34, 066-551-48-37.

Полтавський рибоохоронний патруль