Полтавський рибоохоронний патруль отримав нові відеореєстратори

Днями патрульні Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області отримали 24 відеореєстратори нового дев’ятого покоління.

Оновлення матеріально — технічної бази Полтавського рибного патруля триває. Тепер патрульні під час роботи зможуть фіксувати факти порушень за допомогою нагрудних відеореєстраторів DMT-9. Їх придбали через систему ProZorro в рамках бюджету.

— Наші працівники отримали відеореєстратори нового, дев’ятого покоління. Впевнена, якість роботи патрульних, швидкість реагування на правопорушення збільшиться, — говорить начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.

DMT-9 — сучасний пристрій, якій розрахований на 14 годин безперервної роботи в будь-яких погодних умовах вдень і вночі, витримує жару, морози до -15°С. Він прикріпляється на груди і значно полегшує оперативні дії патрульних. 

Нагрудний відеореєстратор DMT-9 Нагрудний відеореєстратор DMT-9

— Відеореєстратори протиударні, вологозахищені, придатні до нашої непростої роботи, — коментує заступник начальника управління — начальник відділу рибоохоронного патруля № 1 Анатолій Анатолійович Лукіянчук. — Вони стануть нам в нагоді для доказу вини порушників, вести відео та фотозйомку, для доказів в судах.

Місце фіксації відеореєстратора Місце фіксації відеореєстратора

Придбання відеореєстраторов відбувається в рамках реорганізації рибоохоронної галузі. В ході реформи Полтаврибоохорону ліквідували і створили замість неї рибоохоронний патруль. В Полтавській області реформа почалася в січні 2017 року.

Оновлена служба вже продемонструвала показники роботи. Так, в минулому році кількість правопорушень, що викрили патрульні, збільшилася на 20%. Збільшилася в дев’ять разів сума нарахованих збитків, які нанесли природі правопорушники: 1,333 млн. грн. в минулого року проти 0,152 млн. грн. у 2016 р. Втричі зросла сума сплачених збитків.

Крім того, в Полтавського рибного патруля оновився автопарк. В ході реформи патрульні ще у 2017 р. отримали чотири службових авто Renault Duster, три алюмінієві човни, комплекти підвісних двигунів для човнів та три автомобільні причепи для перевезення човнів.

Нагадаємо, що на початку року персонал Полтавського рибного патруля отримали нову комп’ютерну техніку на 70 тис. грн.

Оксана КулиничНачальник Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич

— В роботі рибного патруля дуже важливе значення має швидкість реагування, швидкість отримання, передачі та обробки даних. Оснащення патрульних сучасною технікою, зокрема відеореєстраторами, є складовою частиною підвищення ефективності роботи нашої служби, — зазначила Оксана Кулинич.

Додамо, що вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення можна повідомити за телефонами нашої гарячої лінії: 050-747-2579, ‎096-907-5008.

Полтавський рибоохоронний патруль