Полтавський осередок СПУ прийняв рішення блокувати базу «Будгарант-7»

Ми не дамо працювати харківським злодіям! — сказав голова обласного осередку СПУ Сергій Чередніченко

Поки Полтавська громада не отримає звіту за минулий рік та поки керівництво «Будгаранту-7» не оприлюднить договори та акти виконаних робіт за 2016-2017 роки і поки вони не відремонтують розвалені ними вулиці, соціалісти будуть блокувати асфальтобетонний завод, де розташовані харківські підрядники «Будгарант-7» та «МБЦ». При цьому блокування буде цілодобовим!

На території асфальтного заводу розташована техніка знищеного Мамаєм та Матковським КП «МШЕД», яка незаконно використовується харківськими фігурантами, на яких відкрито десятки кримінальних проваджень.

СПУ вимагає негайного ремонту розбитих вулиць, які «ремонтували» харків’яни в 2016 та 2017 роках.

Такі вулиці як Духова, Репіна, Курчатова, Тимошенко, Нікітченка, Героїв АТО стоять вже рік в розбитому стані після так званих «капітальних ремонтів», які міська влада не контролює, а лише оплачує рахунки, які виставляють підприємці.

— Спочатку вони відремонтують вже «відремонтовані» вулиці, потім оприлюднять гарантійні терміни, а вже потім громада вирішить, хто буде ремонтувати полтавські вулиці та тротуари! — підсумував Сергій Чередніченко.

Прес-служба Полтавського обласного осередку СПУ