Полтавський нардеп офіційно вийшов з фракції «БПП» — у коаліції поменшало на одного депутата

Полтавський нардеп Юрій Бублик офіційно вийшов з фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», а його колега Сергій Каплін досі перебуває у ній

Народний депутат Юрій Бублик офіційно вийшов з фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Про це свідчать дані про результати поіменного голосування нардепів, яке відбувається сьогодні у Верховній Раді.

У результатах голосування Юрій Бублик вказаний як позафракційний. При цьому інший полтавський нардеп Сергій Каплін вказаний як член фракції «БПП «Солідарність». Хоча про свій вихід він заявляв ще рік тому.

Можливо, на офіційне оформлення виходу Юрія Бублика з фракції вплинуло те, що 10 лютого він прочитав свою заяву з трибуни.

Таким чином, з виходом Юрія Бублика з фракції, у з коаліції депутатський фракцій «Європейська країна» у Верховній Раді поменшало на одного депутата. Втім, наразі невідомо, скільки нардепів там залишилось. І отримати таку інформацію неможливо. З тексту Регламенту Верховної Ради вилучили відповідні положення, тому Апарат ВР не веде облік складу коаліції.

Згідно з Регламентом коаліції, якщо у ній залишиться менше 226 депутатів, Верховна Рада має 30 днів для створення нової. Якщо за цей час депутати не зможуть утворити коаліцію, Президент має оголосити про перевибори.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»