Полтавський міський голова відвідав гімназію № 33 та школу № 34

Робочі візити Олександра Мамая до полтавських навчальних закладів відбуваються регулярно. 1 лютого міський голова, з метою контролю навчального процесу, завітав до гімназії № 33 та ЗОШ № 34.

Поспілкувавшись з керівниками навчальних закладів та оглянувши процес на власні очі, мер зауважив — у цих закладах створені умови для всебічного розвитку дітей:

— Перш за все, завертаю увагу на опалення. Адже, коли за вікнами мороз, нашим дітям має бути комфортно у стінах навчального закладу. Також, відвідуючи заклади освіти, обов’язково цікавлюся, що їдять учні. Адже під час уроків діти виснажуються. Тож, повноцінне харчування для них необхідне.

Оглянувши харчоблок гімназії № 33 та поспілкувавшись з працівниками їдальні, очільник міста переконався, що тут дотримуються технології приготування їжі та роблять все для того, аби школярі добре харчувалися.

Не дивлячись на проблеми із продуктами харчуванням, викликані збоєм в електронній системі закупівель, діти мають гарячі обіди. Вчителі розповідають — за харчування нині доплачують батьки. Проте, невдовзі ситуація зміниться. Щодо дітей пільгових категорій, то вони харчуються безкоштовно, за рахунок коштів з міського бюджету.

Міський голова оглянув харчоблок гімназії № 33 Міський голова оглянув харчоблок гімназії № 33

Діти у їдальні Діти у їдальні

Поспілкувався Олександр Мамай і з учнями. В обох навчальних закладах школярі підготували концерти, під час яких продемонстрували свої творчі здібності.

— Дуже приємно, що наші діти мають здобутки не лише в науковій сфері, — зауважив керівник Полтави. — Вони розвивають і свої творчі здібності. І добре, що вчителі заохочують їх до всебічного розвитку.

Заступниця директора з виховної роботи Полтавської гімназії № 33 Вікторія Пікунова розповідає: зустрічі з представниками міської влади стали традиційними. Тому, до приходу гостей учні завжди ретельно готуються.

— Сьогодні на сцені був калейдоскоп веселих уроків, — говорить заступниця директора. — Учні 5-8 класів показали, як вони навчаються та як розважаються.

Про свої захоплення розповіла учениця ЗОШ № 34 Марія Очіченко:

— Щоб розвивати свою особистість, бути креативним, недостатньо лише навчання. Тому для дозвілля поза уроками у нас є гуртки танців, футболу, легкої атлетики. Завдяки цьому ми розвиваємося і покращуємо свої вміння.

Олександр Мамай вручає сертифікат на поїздку до Харкова Олександр Мамай вручає сертифікат на поїздку до Харкова

Школярі на концерті Школярі на концерті

Як і зазвичай, до дітлахів міський голова завітав не з порожніми руками. Учням 5-8 класів обох навчальних закладів Олександр Мамай подарував поїздки до харківського аквапарку «Джунглі».

Загалом, тільки наприкінці 2016 року міський голова відвідав більше 20 загальноосвітніх навчальних закладів, учні яких також отримали подорожі до Харкова.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради