Полтавський міський голова відвідав гімназію № 17 та ЗОШ № 37

Міський голова Олександр Мамай спілкується з учнями ЗОШ № 37 Міський голова Олександр Мамай спілкується з учнями ЗОШ № 37

Тривають робочі візити очільника Полтави до навчальних закладів міста. 8 лютого Олександр Мамай відвідав гімназію № 17 та загальноосвітню школу № 37.

Керівник обласного центру оглянув навчальні заклади, поспілкувався з педагогічним колективом та учнями.

Спершу міський голова пересвідчився у належній роботі системи опалення та дотриманні температурного режиму у школах.

— Зима цьогоріч холодна, тож забезпечення тепла у приміщеннях шкіл та дитсадків — одне з першочергових завдань, — наголосив міський голова. — Оглянувши ці навчальні заклад, можу з упевненістю констатувати, що тутешні школярі навчаються у теплих класах.

Виступ дітлахів Виступ дітлахів

Особливу увагу очільник міста звертає на харчування школярів. Гімназія № 17 зазнала проблем з постачанням продуктів через збій в електронній системі закупівель. Та ситуація невдовзі вирішиться. До того часу діти обідають за рахунок батьківських доплат. Учні ж пільгових категорій забезпечені безоплатним харчуванням, кошти на яке йдуть з міського бюджету.

Оглянувши їдальню та буфет закладу та поспілкувавшись з працівниками харчоблоку, Олександр Мамай переконався: за тим, аби школярі обов’язково пообідали, у гімназії стежать.

Працівники харчоблоку гімназії № 17 Працівники харчоблоку гімназії № 17

Олександр Мамай та Наталія Дорохова Олександр Мамай та Наталія Дорохова

Зустрівся міський голова і з учнями обох навчальних закладів. Школярі, у свою чергу, продемонстрували свої таланти під час творчих заходів.

Керівник міста подякував учителям за те, що виховують таких талановитих полтавців:

— Дуже приємно, що серед полтавських школярів є такі талановиті діти. Вони мають здобутки не тільки в навчанні, але й у спорті, мистецтві. І у цьому — велика заслуга вчителів та батьків.

Традиційно, до дітлахів міський голова завітав не з порожніми руками. Учням 5-8 класів обох навчальних закладів Олександр Мамай подарував поїздки до харківського аквапарку «Джунглі».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради