Полтавський міський голова привітав молодят, які одружилися у День закоханих

За традицією, якої дотримується вже не один рік, керманич міста привітав наречених, які уклали шлюб у День всіх закоханих. Молодята також отримали від Олександра Мамая подарунки.

14 лютого у світі відзначають День Святого Валентина — покровителя усіх закоханих. Цього символічного дня кілька пар полтавських молодят стали до шлюбу. 

Поздоровлення від очільника міста приймали В’ячеслав Шкляр та Вікторія Галан. Молоді говорять: 14 лютого — найкраща дата для народження нової сім’ї.

— День обирали свідомо, — зауважив наречений В’ячеслав Шкляр. — Хотілося, щоб усе було по-особливому, адже у цій даті є певна символіка.

Свідоцтво про шлюб молодятам вручив міський голова. Олександр Мамай дав подружжю відповідальне доручення: творчо та результативно підійти до покращення демографічної ситуації у Полтаві та протягом року подарувати нашому місту нового мешканця.

— Дивлячись на вас, я згадав, як 30 років тому стояв на цьому ж місці, — розповів Олександр Мамай. — Кохайте один одного, будьте коханими. Нехай Господь дає вам дітей, бо саме вони об’єднують молоду родину та є справжнім сенсом життя!

Наречені стають на рушник Наречені стають на рушник

Батьки наречених Батьки наречених

Молодята В'ячеслав Шкляр та Вікторія Галан Молодята В’ячеслав Шкляр та Вікторія Галан

Не стримують емоцій і батьки молодят:

— Дуже неочікуваний візит міського голови. Вдячні йому за те, що знайшов час і привітав наших дітей, та за теплі побажання.

На згадку про весілля в особливий день, новостворена родина отримала від очільника Полтави подарунки.

Загалом, 14 лютого, тільки у Шевченківському районному у м. Полтава відділі державної реєстрації актів цивільного стану, шлюб уклали 4 пари полтавців.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради