Полтавський ліцей № 1 відсвяткував своє 25-річчя

Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікат на 100 тисяч гривень Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікат на 100 тисяч гривень

21 березня у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці ліцею № 1 імені І. П. Котляревського. На захід завітали представники міської та обласної влад, духовенства, а також усі небайдужі до навчального закладу — вчителі, учні та їхні батьки.

Під час свята на сцені відбувалося мистецьке дійство у виконанні учнів ліцею. Вихованці закладу підготували чимало номерів: співали, танцювали, демонстрували навички театрального мистецтва та багато іншого.

Зі спільним святом дружню родину закладу привітала його директор, Заслужений працівник освіти України Наталія Вергал. Вона подякувала усім за співпрацю та підтримку:

— Ліцей — це, насамперед, дух, традиції, творчість і величезна праця всіх членів нашої великої родини. Я вдячна нашим ліцеїстам за їхні усмішки, за щирі відкриті очі, за довіру до нас, вчителів. Спасибі колегам, команді однодумців, за відданість професії, за любов до дітей та рідного краю, за уміння творити добро.

Директор Наталія Вергал, Заслужений працівник овіти України Директор Наталія Вергал, Заслужений працівник освіти України

Привітав колектив і міський голова Олександр Мамай: 

— На перший погляд, 25 років — це велика дата. Та за чверть століття у світ вилетіло чимало успішних людей, які працюють на благо рідної землі. Завдяки зусиллям учителів, любові до дітей та своєї справи, завдяки підтримці батьків та через жагу до знань учнів, перший ліцей сьогодні є одним з найкращих освітніх закладів у місті. Розумні, талановиті, з великою душею і добрим серцем. Саме такими виходять у світ випускники ліцею. Я вклоняюся вчителям за неоціненний вклад у розвиток нашого майбутнього — наших дітей. Я впевнено можу сказати: успішне «завтра» Полтави та України — в надійних руках!

Олександр Мамай вручив подяку педагогічному колективу за їхню кропітку працю та сертифікат на 100 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки. Сюрпризом для усіх став особливий подарунок від очільника Полтави — 500 квитків на концерт рок-гурту «Океан Ельзи».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради