Полтавський коледж нафти і газу обрав свою королеву

Вчора у стінах Полтавського коледжу нафти і газу відбувся конкурс «Нафтова королева-2017». Глядачами свята стали студенти, викладачі закладу та друзі конкурсанток.

Цьогоріч за титул «Нафтова королева-2017» змагалися 9 дівчат в 4 конкурсних епізодах. Студентки танцювали, співали, грали на музичних інструментах, декламували твори та дефілювали сценою. Конкурс став доказом того, що полтавські дівчата — найталановитіші та найгарніші.

Директорка Полтавського коледжу нафти і газу Любов Шумська зауважила, що цей конкурс є доброю традицією закладу — він розвивається та змінюється з кожним роком.

— Я пригадую перший конкурс «Нафтова королева-2003». Відтоді він став родзинкою нашого закладу. Навіть назва не змінилася, — розповіла Любов Шумська. — Конкурс традиційний і важливий для нас. Та сьогодні він особливий тим, що був повністю організований самими студентами. Велике їм спасибі за те, що взяли участь у підготовці заходу, та за нашу можливість стати учасниками цього свята.

Студенти також запросили міського голову Олександра Мамая. Він привітав дівчат і зауважив — кожна з конкурсанток гідна перемоги:

— Сьогодні кожна дівчина показала свої найкращі якості, найяскравіші здібності. Кожна з них уже королева: гарна, талановита, і головне — з багатим внутрішнім світом. На мою думку, усі варті почесного звання.

На дівчат також чекав несподіваний сюрприз. Кожна конкурсантка отримала від міського голови подарунок — по 10 квитків на концерт рок-гурту «Океан Ельзи». Будь-хто з дівчат зможе відвідати захід разом з рідними та друзями. Також очільник міста подарував по 4 квитки усім студентам, які взяли участь в організації свята. 

Титул же «Нафтова Королева-2017» виборола студентка Полтавського коледжу нафти і газу Вікторія Лазурович.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради