Полтавський гурт “Діти Фрістайла” відсвяткували рік на сцені

Полтавський молодий гурт «Діти Фрістайла» провели автограф-сесію в ТД «ЦУМ» до дня Святого Валентина. Весь цей час йшов запис TV-програми “Музичний ранок” та проводили розіграши подарунків.

“Діти Фрістайла”-це молодіжний гурт в складі якого 4 молоді музиканти: близнюки Денис і Анатолій Супруненки (лідер-вокал та вокал-гітара), Володимир Галаган (вокал, гітара, клавішні) і Ігор Лаврік (вокал, барабани), які є сучасним втіленням відомого гурту “Фрістайл” – композитор і продюсер якої є Анатолій Розанов. По закінченню автограф-сесії ми задали декілька запитань вокалісту гурту.

Чому саме така назва гурту?

-Тому що Анатолій Розанов хотів створити гурт “Фрістайл”, але в цей час, зробити його сучасним, щоб цей гурт слухала молодь і захоплювалася ними, незважаючи на вік слухача.

Яка стать та вікова аудиторія ваших слухачів?

– Як ми бачимо по концертам, більшість це жінки, а вікова аудиторія від 4 до 70 років (посміхається).Тому вікова аудиторія різна і навіть дуже.

Хто пише тексти та музику до ваших пісень?

-Найчастіше Сергій Кузнецов, Игорь Блоцкий, Евгений Марусич, Наталия Бондар, а музика, звісно, Анатолій Розанов.

86E0I1u3mR8

Чому ви саме рок-поп гурт?

– Я не зовсім так вважаю, бо наш гурт виконує в різних стилях, а не тільки рок чи поп, ми додаємо більшої різноманітності.

Чому ваші пісні про кохання, можливо про ваше?

– Пісні про кохання? (перепитує та посміхається). Тема кохання завжди є актуальною, як щасливе кохання, та й і те яке не склалось, вони завжди зачіпають, і передають неймовірні емоції. Ні, (посміхається) це не про моє кохання я тільки намагаюсь подати певну пісню, пережити цей момент передати його слухачу з усіма емоціями його задуму, але бувають рядки які були і сам ще раз їх переживаю наново.

Які у вас досягнення за цей рік існування гурту?

– Раніше виступали в МБК (Міський Будинок Культури), а зараз доросли до “Листопада” – вже доросли (жартує). За рік вже концертів 60-70 відіграли, маємо власні пісні. Виступаємо на сольних концертах найчастіше.

-k4iVrrGUN0

Ви пам’ятаєте рік тому, свій перший концерт як гурту “Діти Фрістайла” в Гадячі? І чому саме в цьому місті?

– Пам’ятаємо, це був перший концерт як гурту “Діти Фрістайла”.  Неможливо забути те хвилювання не тільки за себе, а й за весь гурт, це просто не передати словами. Правду говорять, що якщо ти не хвилюєшся перед виходом на сцену то ти соціопат, чи говориш не правду. А вирішили перший концерт провести саме в Гадячі бо я там з братом Анатолієм Супруненко до 11 проживав і це наша батьківщина.

Були незручні моменти на сцені?

– Так, пам’ятаю як одного разу світло налаштували не правильно і мене тимчасово лишило зору, тоді разів 15 зі сцени ледве не впав. (посміхається).

Які плани на майбутнє?

-Планів у нас не багато ми просто хочемо записати ще пісні та виступати з ними. Та й все на даний момент.

Tz7KCOlDoUg

Наближається день закоханих чи будете святкувати? Чи в Полтаві?

– Звісно будемо святкувати в Полтаві, але ще не знаємо як. Можливо графік зміниться і з’явиться черговий концерт. Але звісно ж це буде  в Полтаві, це ж наше рідне місто та й ми ще не дуже відомі і не мажори ще.

Ось так гурт “Діти Фрістайла” відсвяткували день народження гурту. Рівно рік тому вони вперше як гурт вийшли на сцену. 

Анастасія Міняйло