Полтавський депутат-«блокадник» від БПП не виключає, що Порошенко має зиск із торгівлі з ОРДЛО

Петро Ворона у разі тиску на нього з боку керівництва партійного осередку негайно вийде із фракції БПП в облраді

За рішенням Полтавської Координаційної ради громадської організацій — учасників АТО, члени ГО мають взяти участь у блокаді торгівлі з ОРДЛО. Згідно із цим рішенням в Бахмуті блокує транспортні мережі — Петро Ворона, депутат Полтавської облради, член фракції «БПП «Солідарність», який був першим номером у партійному передвиборчому списку.

На початку блокади перший заступник голови Полтавської ОДА та керівник обласної партійної організації Андрій Пісоцький на своїй сторінці у Facebook розкритикував блокаду:

— Події, які сьогодні відбуваються на сході України, ідуть у повний розріз зі здоровим глуздом. Про яку економічну блокаду ми говоримо, якщо це призведе до повного колапсу в нашій Полтавщині і всіх інших областях? Як перший заступник голови Полтавської ОДА, і просто як громадянин України, я проти будь-яких антидержавницьких дій. А цю блокаду по-іншому не назвеш. Хочете залишити Україну без тепла і електроенергії? Хочете ще одне підвищення курсу? Тисяч безробітних? Добре. Але тоді одразу переходьте на сторону терористів. Не треба фарбуватися під українських патріотів.

Олег Перепелиця та Петро Ворона Олег Перепелиця та Петро Ворона

У зв’язку із цією, на наш погляд, колізією «Полтавщина» по телефону взяла коротке інтерв’ю у депутата Петра Ворони:

— Я не бачу тут жодної колізії. Я поспілкувався із своїми побратимами з батальйону «Фенікс», вони повністю підтримують блокаду. Це рішення Координаційної ради, до якої входять 10 громадських організацій — ветеранів АТО. Тому я «мав на увазі» думку Пісоцького, для мене важливіша думка моїх побратимів і тих людей, які тут. Взагалі у нас унікальна атмосфера і унікальні люди.

— Якщо на вас будуть тиснути, щоб Ви вийшли із фракції «БПП»?

— Друже, на мене можна тиснути? Я опинився у фракції «БПП» за квотою партії «УДАР», на цьому наполягав наш лідер Віталій Кличко. Якщо хтось буде тиснути, я вийду із фракції наступного дня. До речі, окремі депутати фракції передали сюди продукти харчування.

— Яка мета блокади вашими словами?

— Припинити бізнес на крові, бізнес Ахметова, Тарути та інших.

— На вашу думку, а Петро Порошенко має зиск з економічних зв’язків з непідконтрольними територіями?

— У мене немає таких фактів, але я не виключаю такої можливості, не виключаю, що і Порошенко має з цього зиск.

— Яка ситуація у вас?

— Вчора і сьогодні тихо. Позавчора відбили напад тітушок.

— Хто їх організовує?

— Вважаю, що місцева поліція.

— Коли повернетесь на Полтавщину?

— Ротація відбудеться у суботу.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»