Полтавських підприємців вчитимуть будувати мережу зв’язків та шукати клієнтів

16 листопада о 17:30 у гриль-пабі «Ворскла» (вул. Соборності, 72) пройде п’ятий бізнес-нетворкінг. Цього разу темою зустрічі стали клієнти — їхній пошук, залучення та збереження.

Нетворкінг — діяльність, спрямована, щоб за допомогою друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні завдання та бізнес-питання. Її суть — у вибудовуванні довгострокових відносин з людьми та взаємодопомога.

Один з найвідоміших популяризаторів нетворкінгу — американець Кейт Феррацці, автор книги «Ніколи не їжте наодинці». 

Кейт Феррацці — найвідоміший нетворкер у світі | Фото: cahrconference.org Кейт Феррацці — найвідоміший нетворкер у світі | Фото: cahrconference.org

У Полтаві ж цим напрямком займається молодий підприємець Максим Іванов. Він говорить, що ставлять учасника заходу в основу організації процесу:

— Це так зване дизайн-мислення, яке вже починає розвиватися в Україні. Головний — користувач, а у нашому випадку — учасник нетворкінгу: підприємець, експерт. І для кожного з них головне завдання — знаходити клієнтів та підрядників. Тому ми робимо все можливе, щоб під час нетворкінгу цю мету досягали.

Максим Іванов (крайній зліва) Максим Іванов (крайній зліва)

Організатори шукають підприємців, експертів та інвесторів для вирішення бізнес-задач учасників і вибудовуванні комунікації.

Програма заходу: 

  • 17:00 — 17:30 — реєстрація;
  • 17:30 — 18:00 — початок заходу. Виступ організаторів та партнерів;
  • 18:00 — 18:30 — виступ співзасновника та керівника Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос (Київ) на тему «Розуміння хто мій клієнт — основа успіху на початку будь-якого бізнесу. Як цього добитися?»;
  • 18:30 — 19:00 — виступ арома-маркетолога Вікторії Сіміч та секретного спікера на тему «Сучасні інструменти залучення клієнтів та збільшення продажів»;
  • 19:00 — 19:30 — виступи організаторів нетворкінгу Максима Іванова та В’ячеслава Бородая та тему «Вибудовування комунікацій, робота з подоланнями страхів та встановлення цілей»;
  • 19:30 — 21:30 — нетворкінг: знайомства, вирішення бізнес-задач;
  • 21:30 — 22:00 — закінчення заходу, підведення підсумків та розіграш призів. 

Зареєструватися на захід можна тут

У разі виникнення додаткових запитань: (099) 935-97-84.

Нагадаємо, попередній нетворкінг пройшов 5 жовтня. Листопадовий захід стане п’ятим у загальній кількості проведених цією організацією у Полтаві.

Роман ПОВЗИК